Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> Ty máš nové číslo?
<b> Ani se neptej. Šel jsem ožralý z hospody, slavil jsem tam narozky a v podchodu mě zastavili chlapi z T-Mobile a já blb jim podepsal smlouvu na paušál...
...
<a> Hoj, čí je to číslo, ze kterého jsi mi včera volal?
<b> Taky moje, slavil jsem svou maturu a pak šel domů zas tím podchodem...
Komentář: Člověk se nepoučí... :-)
<a> teď jsem jel šalinou... pobíhal tam takovej malej spoluobčan, zastavil se u jednoho týpka, párkrát do něj drbnul a řval: "dej mi svůj telefon, dej mi svůj telefon"... týpek se na něho podíval, chytil ho pod krkem a s ledovým klidem mu řekl: "7286615**"
<a> tak dneska sem prvne potkal vozraliho fizla ve sluzbe
<b> to se motal nebo jaks to poznal probuh?
<a> ne, zastavil me a chtel po me ridicsky prukaz... to se nezda tak divny, jenze ja mel jizdy v autoskole!
Komentář: i benga maji sve dny...
<a> odpusť :D
<b> srdce krvácí... poklekni a pros o slisování...
<b> *slitování sorry :D
<a> tak jsem se registroval na facebooku
<a> a hned se na novinkach objevilo tohle:
<a> http://www.novinky.cz/krimi/169528-facebook-zacali-ve-velkem-vyuzivat-zlocinci-i-policie.html
<a> jak o mě můžou vědět?
<a> čus víš už co dostaneš za maturitu?
<b> no když to udělám tak nedostanu přez hubu a budu mít pořád kde bydlet :)
Komentář: motivace k nezaplacení! :D
<a> hej chtel bych se vratit do minulosti!
<b> proc? =)
<a> rek bych Frantisku Palackymu aby se upalil a pak v pritomnosti by me za tento fakt nevyhodili od maturity!!!
Komentář: ten kec bylo posledni co u maturity rekl xD
<a> Ahoj, prosimtě, co znamená ttfn?
<b> tak to fakt nevim :/
<a> diky :) ja uz necekala ze to nekdo bude vedet
<b> ???
<b> :D :D ja to fakt nevedel :D :D :D
Komentář: náhodička
<a> ty vole, bracha se nechal ostrihat!
<b> ten, co vypadal jak jezis?
<a> no, ten. uz nevypada, no...
<b> takze u vas se ted deli doba na pred kristem a po kristu?
<a> ježiš moje matka se naučila zase něco...
<b> co?
<a> <Máma> Caw tak co jak bylo ve škole?
<a> <a> Sem dostal 4 ze zemáku a 3 z matiky
<a> <Máma> OmFg ty jsi noob!