Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<traged> vlez mi pavouk do klávesnice
<traged> myslim že se schoval někde pod V
<traged> vvvv
<traged> pod Véčkem
<traged> v v v
<Iki> dostal co mu patřilo =D

<a> Čuss hej mi nebudeš věřit co se mi povedlo ve škole!
<b> Mno povídej už se těšim...
<a> Normálně jako denně sme měli matiku.. a brali sme nějaký opakování z loňsky co semmyslel že chápu tak sem usnul - pořád pohoda...
<b> ti doma neřikali že ve škole se spát nemá?...
<a> Mno počkej ale jak sem psal tak mě ta potvora probudila a zavolala k tabuli a tam příklad kterej měl jen v zadání nehoráznej zlomek samý závorky a odmocniny atd - nějaká asi kvadratická rovnice nebo tak... jen jedna proměnná... mno a zeptala se "tak kolik bude x?"
<a> ... Tak sem si řikal že se budu chytře tvářit a třeba to nějak výde.. sem na to koukal co mě napadne a přitom sem si vzpomněl na Průvodce;)
<b> Asi uzž začínám tušit:D
<a> tak zrovna když mi chtěla něco říct jako proč nic nedělám tak sem se na ní otočil a s uplně s vážnou tváří sem jí řek "čtyřicet dva"...
<b> Bláázne :D
<a> v tu chvíli se začali dávivě tlemit ty tři co maj průvodce přečtenýho, učitelka evidentně nevěděla stejně jako zbytek třídy ...
<a> Ale nejlepší teprve přišlo... učitelka se chvíli těkala pohledem z řešení ve svý ruce na mě načež ohromeně řekla " ... Vy jste Génius!"

Komentář: sem zvědavej jak to udělám příště...

<Underpetar> Please??? potrebuji nutne please ??
<Theonek> Underpetar: myslim, ze slovo ktore hladas je help

<a> zasa sa volakto hral v nastaveniach, cely system dokatovany
<a> tak radsej nepouzivajte ziadne prikazy
<b> jasne, tak ja letim, bye
<b> !quit
-!- a has quit
-!- c has quit
-!- d has quit
-!- e has quit
...
<b> sakra
<b> prepacte
<a> ja ta uz raz zabijem

Komentář: nepočúval

<a> Tak jsem postavil dům, zasadil strom, zplodil syna
<a> Kdyz jsem splnil vsecko co po me deda chtel, muzu vypnout The Sims 3 a jit do hospody

Komentář: 21. století

<ona> Ahoj, nezajdem zítra někam? Třeba na oběd..
<on> promin, ale pres poledne nemam vubec cas... :(
<ona> Tak alespoň na večeři, prosíím...
<on> tak fajn, kdyz jinak nedas...
<ona> Ale jo, dala bych i tak, ale s večeří to bude romantičtější ;)
<on> uf... :)

Komentář: Miluji romantické dívky...

<a> a co holky a nebo snad i kluci?
<b> prej kluci, hahah!
<b> byl tu jeden, blonďatej, patnáctiletej
<a> aha
<b> dlouhovlasej, milovník zvířat a měl o mě zájem
<a> hmmm
<a> no vidíš
<b> akorát se na mě pak trochu nasral
<a> japato
<b> když jsem mu sbalila holku

Komentář: bisexuální kamarádka

<a> ahoj, prosím, kolik tak zhruba stojí kvalitní umělá vagína?
<b> a: najdi si holku :)
<a> b: kdybys věděl, jak vypadám, tak bys tak blbě neradil ;)
<c> a: najdi si slepou holku ;)

<gigi> Skvělý. Píšu si takhle s holkou přes sms. chci napsat že sem hodný, milý, neškodný, takže se mě nemusí bát. No a vyjde z toho, že jsem hodný, milý a neplodný :-/
<Ares> Panebože, a co ti napsala?
<gigi> No, že když jsem neplodný, tak je to super, že se nemusí bát, u toho aspoň 10x "xD" a zakončené pozváním k ní zítra večer.

Komentář: Jesli nepochopila dotyčná, že to je překlep, pevně doufám, že jim budu moct první pogratulovat k potomkovi

<a> no a když už budeš ten magistr, tak kdy bude magisterčátko? :))
<b> Kristova noho, nestraš! :) Jednak je ještě čas, a jednak Jana je inženýrka, takže by se ty zkratky musely nějak zkřížit a nebylo by to čisté magisterčátko... třeba MIG nebo tak nějak :)
<a> anebo IMG... potom by lidi říkali, že je to děcko hezký jak obrázek :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 18 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.