Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<ona> ahoooooj :)
<on> no nazdar...
<ona> coje????:(
<on> nic...nic..víš že jsi vyjímečná?
<ona> konečně jsis toho všiml :D tak už se mnou budeš chodit?
<on> ...jsi vyjímečná v tom že napíšeš vždycky v tu nejnevhodnější dobu
<ona> :( ale budeš se mnou chodit,ne? :(
<on> když se ti příště nepodaří napsat my uprostřed mé tak dlouho trénované přednášky s grafy a tvůj ksicht nebude přes celou obrazovku tak o tom budu přemýšlet :)
<a> Copak, že nejsi ve škole?
<b> dostala mě chřipka...mrcha jedna..
<a> Svině, tak se brzo uzdrav.
<a> Ta chřipka je svině*
<ona> Já myslela,že ses rozhodl být gay a tak si vybíráš partnera...:-D(bez urážky) Mít kámoše gaye by bylo fajn... :-D
<on> omg, dej pokoj. já jsem bisexuál... mrdám na fšecky
Komentář: Bisexualita v praxi
<a> Konec ! Já už na to IC fakt seru !
<b> Co je ?
<a> http://***.ic.cz
<b> Dyť to nefunguje...
<a> No právě !
<a> To bys nevěřil, co dnes zas <c> proved ve škole
<b> říkej, možná uvěřim
<a> On je to takovej metalák a zrovna sme měli češtinu
<a> vlastně literaturu a ona se ho zeptala, co je to epika
<b> začínám tušit... :D
<a> on se na ní tak koukl, zhlboka se nadechl a řekl
<a> "Epica je nizozemská symphonic-metalová skupina založena Marcem Jansenem..."
<b> :-D
<a> a ona mu na to řekla: "jo, máš pravdu, tak si vyvoláme někoho jinýho na liriku..."
<b> Rofl
<chemik> jak se sakra preklada fraze we will rock you
<admix> ukamenujem te
Komentář: #linux.cz@IRCnet
<a> muses mi prosím říct proč se mi nechce rozjet opera?
<b> asi nemas orchestr
<Vasa> ale máme ve třidě teď absolutního emáka, se mu normalně bojim něco pujčit.
<Wexly> Tak mi tady taky, ale jak to mysliš?..
<Wexly> Nebo kam si šel vlastně na školu?..
<Vasa> pravě že na řezbářskou
<ona> Já chlapy neprovokuju... to oni mě.
<on> A co ti píšou? Že jsi krásná, máš medové oči a skvělá prsa? No to asi nasere...
Komentář: Jen jsem si postěžovala na nechtěnou pozornost :)
<Darsier> a co technika? jizdy?
<HoNzA> testy za 100%, jízdy asi v pohodě protože komisařka nic neřikala a
<HoNzA> techniku jsem měl akumulátor a kontrolu před jízdou to jsem nějak okecal
<Darsier> kontrola pred jizdou = mrknu jestli to pres noc neukradli, pak to obejdu jestli to neni vobjety klicem, mrknu do nadrze jestli nekdo nevypumpoval benzin, kouknu pod haubnu jestli krysy neprekousaly kabely, checknu gumy, jestli v nejaky neni sroubovak, zkontroluju jestli si nejakej dobrak nepujcil radio a nakonec mrknu pod auto jestli tam neni stangle dynamitu :D
<HoNzA> njn, bydleni na sidlisti :D
Komentář: Závěrečky v autoškole =)