Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<ona> když mě nikdo nechce :( ani kluci ani holky asi budu asexuální
<on> já tě chci :)
<ona> asi budu asexuální :(

<a> :D
<b> co je?
<a> nepochopíš =)
<a> dneska první jízdy, jedu dolů kolem nemocnice a hle, četníci
<a> asi se moc nudili, tak jim nebylo asi blbé zastavit autoškolu...
<a> tak jsem zastavil a instruktor otevřel okýnko... ten policajt strčil hlavu do auta, podíval se na mě a zeptal se: mladík asi nemá řidičák, co?
<a> instruktor se pousmál a řekl, že teda asi ne
<b> :D :D :D
<a> no počkej, to není všechno... on vytáhl tu hlavu z okýnka, podíval se na kolegu a řekl: tak vidíš, já jsem ti to říkal!

<sestra> Honzo, jsi tam?!
<sestra> Honzo!
<b> ano, jsem, proč? co se děje?
<sestra> uf, no teď jsem se vážně lekla
<b> a co je?
<sestra> no víš jak ses teď hádal dost s mamkou?
<b> ano...
<sestra> no a víš jak říkala, že ti nachystá jídlo do mrazáku až pojedem na dovolenou a ty tu budeš sám?
<b> jo, že prý to dala do plastových krabiček a popsala, ať vím co je co
<sestra> no, to by taky bylo v pořádku, kdyby ty krabičky s jídlem nebyly popsané jako "Honza - játra", "Honza - stehno", Honza - maso k těstovinám" a podobně... nevím čeho je mamka schopná.

<a> jaky cas je v Kazachstanu nevis?
<b> 1893

Komentář: true

<a> pisu <b> meila v eng a outlook mi opravil OR IT na Ó ŘIŤ :-)

<bohumil.vacik> debilni vocet, smrdím jak kdybych se týden nemyl
<stanislav.ocet> no dovol :)
<bohumil.vacik> sorry stando, měl jsem takovou pitomou příhodu před chvílí když jsem se pokoušel vařit, to vůbec nebylo na tebe :))
<petr.prihoda> neser
<bohumil.vacik> šmarjá pano, já už radši budu držet hubu
<petr.huba> děkuji Bohoušku, ale bez Tvé pomoci se obejdu, dosud dokáži stát sám
<vaclav.cerny> jen do toho pane kolego, napjatě čekám s čím se navezeš do mne

<a> když jsme přišli s <c> ke mně, v obýváku byla ségra a hrál ji tam po-po-po-ker-ker face
<b> to je celé?
<a> ne, on se zeptal: "Proč vám tak la-la-gu-gu-je hifina?"

Komentář: ...když někdo nezná Poker Face

<ona> Milacku, az pojedes domu, vezmes prosim noviny?
<on> na co? mame internet...
<ona> Internetem nezabijes mouchu, nepotrestas psa, nezatopis a v pripade nouze si s nim prdel neutres.
<on> staci metro?

‎<a> a mám 4 možnosti potřebuju poradit, takže
‎<a> zadání - chci si nalít a napít se koly, do které skleničky si to mám nalít?
‎<a> možnost 1 - prázdná sklenička, vypadá čistě, ale odpoledne zní pil Martin.
‎<a> možnost 2 - sklenička s neidentifikovatelnou tekutinou, pravděpodobně čaj.
‎<a> možnost 3 - dojít si pro novou.
‎<a> možnost 4 - sklenička, vypadá čistě ale nevím kde se tu vzala.
‎<a> co mi poradíš?
<b> moznost 3 + odnist všechny ty spinavýž do dřezu
<a> ok, jdu na to
‎<a> sklenička č. 2 je přilepená ke stolu

<a> 92 °C na procesoru xD
<a> Už 18 minut kompiluju Mangose...
<b> smažíš aspoň vejce?
<a> ne, chladim mraženou zeleninou

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 19 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.