Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<LuCinQa> thakze muzhu dnes k tobe prijit?
<Andrew.K> Sakra, jsem ti už stokrát říkal, že ne!
<LuCinQa> procz neee?
<Andrew.K> Bo se nebavím s holkama pod 15...
<LuCinQa> ale jha budu mit zha mesic 17
<Andrew.K> Já myslel IQ...

<a> vcera jsme meli lan party ;D
<a> bohuzel se nam nepovedlo sesitovat pocitace ;/
<a> tak se jen chlastalo ;P

<ona> a proč jako všichni ti borci chodili ven ke stromům? vždyť měli uvnitř záchod, tohle asi fakt nikdy nepochopím
<on> já se taky radši půjdu vyčurat ven ke stromu :-) nevim, asi mi to taky přijde lákavější než jít na ten smradlavej hajzl :-)
<on> a venku je to hygieničtější, např. nešaháš na kliku, na kterou všichni hrabaj neumytýma rukama ze záchoda a tak :-)
<ona> no a venku si jako ruce umyješ kde? :-)
<on> z jakýho důvodu bych si měl venku umývat ruce? :-)
<ona> no hádej, šaháš si na víš co :-)
<on> nějaká háklivá najednou :-D
<ona> :-P
<on> na rozdíl od někoho my kluci ho do pusy nestrkáme :-D
<ona> :DDD

<dave> čeknu dostupné aktualizace...
<dave> a vyhodí mi to:
<dave> Celkem: 1 důležitá aktualizace, 111.5 - 734.4 MB
<sEnergy> asi to nikdo v celym microsoftu nedokazal spocitat s mensi odchylkou ;)

<a> Sorry, ze jsem neodpovedel na sms, není kredit :(
<b> Jo, v poho...
<a> Kazdopadne, googlil jsem to a nic jsem nenasel. Jses si opravdu jista, ze se to jmenuje Happy?
<b> Eh, WTF?
<a> No psala jsi "Novy Happy Router stoji za houby."
<b> :D
<b> Jsem psala s T9 a nekoukala na to... :D
<b> Jaktože ten krám finskej nezná tak základní slova jako HARRY POTTER?! :D

<a> jsme začali stavět přístřešek na zahradě, na tom by nebylo nic zajímavého kdyby sousedi nezačli v ten samý den taky...
<a> první den se dostali do vedení sousedi, dneska ale naši borci mákli a začínaj nasazovat střechu... battle jak nikdy :]
<b> ty už se tam fakt asi hodně nudíš co?

<a> co děláš?
<b> piju pivo
<a> plzeň?
<b> ne, cosi belgickýho
<a> vyfoť to
<b> http://***/
<a> co to máš za foťák???
<b> sem ho nemohl najít, tak sem tu flašku dal do scanneru

<a> Geniální... Jedu do práce, a na nádru nějaký somrák na mě, jestli nemám cigaretu... Tak jsem mu ji dal, jdu si koupit jízdenku a jak se vracím zpátky slyším: Nechceš cigáro za bůra? :D

Komentář: Skoro jako Bill Gates...

<a> tak co rikal?
<b> no vyjadril se o tobe tak... sebekriticky
<a> prosimte jak se nekdo o nekom muze vyjadrit "sebekriticky"?
<b> no... rikal ze mu prijde ze si stejny curak jako on

<a> ty vole, se tak probouzim a rikam si, co je to s tim speakerem, ze porad piska... za moment mi doslo, ze to akorat ptaci zpivaji vsude okolo

Komentář: ajtak jako instruktor na tabore

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 19 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.