Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> čím zabít muchu na monitoru tak aby nespadla do klávesnice?
<b> klavesnicí :D

<a> Jn včera to bylo hodně mocný xD v kolik si přišel? :D
<b> asi o půl 11 :(
<a> To je blbost vždyť si tam ještě o půlnoci byl...
<b> RÁNO!
<a> Cože :D jak se ti to povedlo? :D
<b> sem šel a už sem byl někde poblíž tej naší dědiny, ale chtěl jsem si zapálit cigárko, ale foukal mi vítr do obličeje a furt mi zhasínal sirky! Tak sem se otočil zapálil si a pokračoval rovně dál... :(

Komentář: uvědomil si to, až když došel z5 k místu akce xD

<a> To pivo je v Chorvatsku nějaký divný. Dáš si jedno a máš pocit, žeš měl čtyři...
<b> To je fakt tak silny?
<a> Ne, tak drahý. ;-)

<a> Hele, myslíš, že s těma dlouhejma vlasama vypadám fakt jak holka?
<b> Docela dost... kdybych tě neznal, tak bych si skoro řikal, co to je za šerednou holku :D :P
<a> sklapni... to ti snad ani nebudu řikat, co se mi tenhle tejden stalo.
<b> řikej
<a> jedu metrem do centra a pustim sednout nějakou starou babku... a ona prej: "Děkuji vám slečno."... Tak si řikam: nj, ty staříci už blbě vidí, tak si mě asi spletla
<b> :D
<a> To ale neni všechno... po cestě domu mě zastavil revizor a řiká: Takže kdybyste byla tak laskavá a ukázala mi jízdenku... to už bylo moc... včera jsem se nechal odstříhat. Ne uplně nakrátko, ale trochu delší jsem si to nechal.
<b> no konečně... alespon když s tebou někam půjdu, tak to nebude vypadat, jako že spolu chodíme :D
<a> řekl jsem kadeřnici, že to chci nechat trošku delší, ale ať mi udělá nějakej moderní klučičí sestřih.
<b> sláva... oficiálně ti smazávám cedulku Holko-kluk s titulem Gay
<a> to ale neni pořád neni všechno... dnes jsem byl nakupovat v Albertu. Stojim u regálu a vybírám si něco k jídlu... projíždí obsluha s vozíkem na doplnění zboží. ten chlapík s tim vozejkem řiká: Kdybyste prosím jenom trošku uhnula. uhnulA!-lA!!! zabít!
<b> oficiálně tě zpět povolávám do funkce holko-kluka s titulem GAY :-D
<a> na zítra jsem objednanej k holiči... jdu do hola

Komentář: tomu se říká tlak veřejnosti

<Lusesita> tak jsem četla, ze nějaká američanka vydražila svoje panenství v přepočtu za 80 milionů!
<Bonnie> shit!
<Lusesita> to je tak smutný... copak už se dneska dá vydražit všechno?! lidi si už vůbec neváží sami sebe, kam se poděla romantika?!
<Bonnie> shit!
<Lusesita> co furt "shit"?
<Bonnie> "shit" jako ze mi Petr dluzi 80 milionu!
<Bonnie> a ja krava uz na nej smazala cislo :(

<a> čus, kdy že se to vracíš z té dovolené? ve čt, nebo až v neděli?
<b> cus, vecer jsem doma! tohle se fakt neda!
<a> Katka?!
<b> jo!!! podrobne az se vratim, ale ve strucnosti: rezervoval jsem pokoj, jednoluzak ale s velkou posteli a ptam se jestli ji to nevadi, rekla ze v pohode, ale at si vezmu spacak, ze ja budu spat na zemi - myslela to vazne!, takze na dnesek jsem chrnel na kreslech!... vecer vytahla notysek a chtela, abych ji zaplatil vse, co mi ten den kupovala - kazdy den si chce zapisovat vse, co za mne utratila (dneska to bylo 37,80Kc) a ze se vzdy vyrovname (do halere) jeste ten samy den! (ja platil tu dovolenou celou 22.000Kc za oba!) do toho neustale remcani na teplo, pak na zimu, ze prsi, ze je dusno, ze ma blby boty (vzala si na vylety jen boty na podpadku!?!?), ze si zaspini saty, atd... Slysel jsem, ze umi byt i mrcha a ze neni moc chytra, ale neveril jsem tomu a prisla mi fajn, do vcerejska! "Kdyz dva lide spi na jedne posteli hlavama k sobe, tak se mohou udusit, protoze si vzajemne redi vzduch!" - jeji slova. Ja to tu balim a vecer se ozvu, tak zatim!

Komentář: Sestra Paris Hilton?!

<a> pisal mi <c> :( musim s nim ist von :( :( :(
<b> ???
<a> vies ako ho vzdy odbijem, ze mam toho strasne vela... tak naposledy som mu napisala, ze sa s nim stretnem, ked bude mat den aspon o hodinu viac...
<a> ...dnes sa posuval cas

<Dipsy> a kam deš ty?
<Edems> ČVÚT Praha dejvice
<Dipsy> a to je denní studium?
<Edems> JJ ;-)
<Dipsy> a jakej budeš mít titiul?
<Edems> VPPS
<Dipsy> Co to je o tom jsem nikdy neslyšela
<Edems> Vyhozenej po prvnim semestru :-D

Komentář: Když člověk myslí realisticky... :-D

<on> vsechny holky jsou urazlive
<ona> ja teda ne ;)
<on> tak to jsi asi kluk
<ona> kretene
-!- ona has quit

<a> Ja jednu dobu bydlel se skotem a prvni tyden jsem si myslel ze to je francouz a neumi anglicky.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 19 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.