Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> tw. dnes Kucera
<a> Mal prednasku
<a> A odjebal sa na wc
<b> a nevratil sa :D
<b> klasika
<a> Ale zabudol si dat dole ten mikrofon
<a> Takze sme poculi jak sere

-!- a has joined Třebíč
<a> Dobrý den. Mé kočce se narodilo 5 koťátek, bohužel nemohu všechny chovat. Není zde dobrá duše, která by se jich ujala? Už jsou schopna se o sebe sama postarat.
<ona> jéé, no já bych koťátko moc chtěla..nedávno mi umřel můj kocour. Jakou mají barvu srsti a jakého jsou pohlaví?
<on> beru všecky..jen se chci zeptat: jak sou velký, jak sou tlustý, a jak dlouho se pečou?
-!- on has been kicked

<sichma12> My jsme KLADNO co ste vy?????
<sichma12> Kladnooooooooo vyhraje!!!!
<sichma12> My jsme KLADNO co ste vy, co ste vy, co ste vyyyyy ???!!!
<sichma12> <3 Kladýýýýýýýýnkooo!!
<sichma12> My jsme KLADNO co ste vy, co ste vy??
<Rulis> Třinec, debile a už s tím přestaň.

Komentář: Diskuze k hokeji - Třinec vs. Kladno

<weny|work> a ted jsem si vzpomel, ze kdyz jsem sel loni z posilovny na PPV, tak 30 metru od nas dopadl typek z 9 poschodi... tady docela psycho podivana
<weny|work> a dalsi den byl v menze na jidlo "Studentsky rizek"

<Gio> Jak je teď u vás?
<Andrew.K> divne. kdyz se podivam doprava, tak je cerno, kdyz doleva tak je modro a nade mnou sviti slunko. a u vas?
<Gio> Já ať se podívám kamkoliv, tak fouká vítr.

<Delli> A co Ty?
<Houri> ja uz lezim v posteli, uz je pozde.
<Delli> Já přemýšlím, že si ještě půjdu zapálit na balkon...
<Houri> a co ti brani?
<Delli> Je tam kosa...
<Houri> tak ji dej nabok

<a> póóď ven.. neseď doma, prosím :)
<b> ale mě se tak nikam nechce :( jsem unavená
<a> tak víš co? střihem si!
<b> a jak to chceš jako udělat?:D
<a> Kámen nůžky papír teď! Cos dala?
<b> ..kámen!
<a> já mám papír, čekám tě za 5 minut před barákem :P
<b> ach jo...

<a> Prosímtě vašku, vyřiď ocťákovi, že jestli ještě jednou - jenom jednou - začne prezentaci pro zákazníka podobnou kravinou jako: Bylo nebylo nebo Za sedmero horami a sedmero vodami nebo zakončí jako dneska prezentaci efektním: A jestli nám to neuhnilo tak to funguje dodnes...tak dostane ranec buchet a půjde do světa. A nemyslím tím zrovna na zkušenou. Vyjádřil jsem se dost jasně?

Komentář: Zazvonil zvonec a zakázce je konec...

<NexusOlive> Ahoj, chci se zeptat, máte taky domácí mazlíčky ? Já ano, psa, kocoura a míval jsem křečky. A co vy ?
<WoKo_O> po vikendu mivam opici..

<a> Poraď mi léčbu na zamilovanost.
<b> Chlast
<a> Na zamilovanost ty vole!
<b> Chlast
<a> Ale nějakou dlouhodobější
<b> Alkoholismus...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 19 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.