Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> tw. dnes Kucera
<a> Mal prednasku
<a> A odjebal sa na wc
<b> a nevratil sa :D
<b> klasika
<a> Ale zabudol si dat dole ten mikrofon
<a> Takze sme poculi jak sere
-!- a has joined Třebíč
<a> Dobrý den. Mé kočce se narodilo 5 koťátek, bohužel nemohu všechny chovat. Není zde dobrá duše, která by se jich ujala? Už jsou schopna se o sebe sama postarat.
<ona> jéé, no já bych koťátko moc chtěla..nedávno mi umřel můj kocour. Jakou mají barvu srsti a jakého jsou pohlaví?
<on> beru všecky..jen se chci zeptat: jak sou velký, jak sou tlustý, a jak dlouho se pečou?
-!- on has been kicked
<sichma12> My jsme KLADNO co ste vy?????
<sichma12> Kladnooooooooo vyhraje!!!!
<sichma12> My jsme KLADNO co ste vy, co ste vy, co ste vyyyyy ???!!!
<sichma12> <3 Kladýýýýýýýýnkooo!!
<sichma12> My jsme KLADNO co ste vy, co ste vy??
<Rulis> Třinec, debile a už s tím přestaň.
Komentář: Diskuze k hokeji - Třinec vs. Kladno
<weny|work> a ted jsem si vzpomel, ze kdyz jsem sel loni z posilovny na PPV, tak 30 metru od nas dopadl typek z 9 poschodi... tady docela psycho podivana
<weny|work> a dalsi den byl v menze na jidlo "Studentsky rizek"
<Gio> Jak je teď u vás?
<Andrew.K> divne. kdyz se podivam doprava, tak je cerno, kdyz doleva tak je modro a nade mnou sviti slunko. a u vas?
<Gio> Já ať se podívám kamkoliv, tak fouká vítr.
<Delli> A co Ty?
<Houri> ja uz lezim v posteli, uz je pozde.
<Delli> Já přemýšlím, že si ještě půjdu zapálit na balkon...
<Houri> a co ti brani?
<Delli> Je tam kosa...
<Houri> tak ji dej nabok
<a> póóď ven.. neseď doma, prosím :)
<b> ale mě se tak nikam nechce :( jsem unavená
<a> tak víš co? střihem si!
<b> a jak to chceš jako udělat?:D
<a> Kámen nůžky papír teď! Cos dala?
<b> ..kámen!
<a> já mám papír, čekám tě za 5 minut před barákem :P
<b> ach jo...
<a> Prosímtě vašku, vyřiď ocťákovi, že jestli ještě jednou - jenom jednou - začne prezentaci pro zákazníka podobnou kravinou jako: Bylo nebylo nebo Za sedmero horami a sedmero vodami nebo zakončí jako dneska prezentaci efektním: A jestli nám to neuhnilo tak to funguje dodnes...tak dostane ranec buchet a půjde do světa. A nemyslím tím zrovna na zkušenou. Vyjádřil jsem se dost jasně?
Komentář: Zazvonil zvonec a zakázce je konec...
<NexusOlive> Ahoj, chci se zeptat, máte taky domácí mazlíčky ? Já ano, psa, kocoura a míval jsem křečky. A co vy ?
<WoKo_O> po vikendu mivam opici..
<a> Poraď mi léčbu na zamilovanost.
<b> Chlast
<a> Na zamilovanost ty vole!
<b> Chlast
<a> Ale nějakou dlouhodobější
<b> Alkoholismus...