Nejlepší hlášky
<a> Jé tady je i left death ctyrka
<b> Ty tupoune, to je left for death...
<a> A jo. Left for death ctyrka
Komentář: bavia sa o hre Left 4 death ; )
<a> Nejde mně fragmentovat "C". Zastavá se po 10 procentech.
Komentář: defragmentace uz asi neni v kurzu
<a> www.***.cz -> Opravdu naladěné rádio! Právě běží Mix valentýn s ***!!! Tak listen UP!
<b> mate zaplacene OSA a Integram poplatky?
<a> my máme nějaké rádio?
Komentář: co anto říct? xD
<a> dneska sem dostal BAN na 5 zpravodajských servrech
<b> :D proc
<a> sem tam mrdal do cenzorů na diskuzi
<b> :D
<a> hej ale oni ti smažou uplně všechno... jako fakt mě už serou, já tam napíšu jen "prdel hovno kokot píča penis čurák čůrák kurva zkurvená jebat mrdat ocas řiť hovnožrout debil sráč kokotek šulin zmrd" a oni mě dají ban chápeš to
<b> :D ne tak to vubec nachapu proc ti ten ban dali :D
<a> Raz mi niekto povedal, ze mam dar reci. A bola to skusajuca na maturite z dejepisu...
Komentář: Zmaturoval :-)
<a> Tak ja uz asi pujdu
<b> a budes tu vecer?
<a> mozna
<b> ok tesim se
<b> miluju rw
<b> *te
Komentář: když má někdo rád vypalovací média a ty písmenka jsou taak blízko xD
<peetkoo> skus tento server 127.0.0.1:7777 PLS
<NtCat> Ti drbe?
<peetkoo> preco
<NtCat> Ako mam skusit tvoj localhost?
<NtCat> ides na lamera sry
<peetkoo> co localhost
Komentář: chlapec sa vyzná... :-)
<a> Si ctu vtipy :D
<b> :-D
<a> uz na to seru nebo bych tu chcip smichy
<b> :-D
<a> si tam? nebo to je naka automaticka zprava
<b> :-D
<a> to dam na lamera
<b> :-D
<a> umrela mi babicka
<b> :-D
<a> no ty voe
<b> :-D
Komentář: :D
<Thomas> v každé zemi jsou hnusné a hezké dívky ale jen v Holandsku sou samý vyžraný hnusný prostitutky