Nejlepší hlášky

<a> jaký Ostravák?
<b> ten s kratkym zobakem, pyčo

<a> tak zatim zejtra ve škole
<b> tak čau no
<a> dobrou noc :-*
<b> :D :-*
<a> a už di do pýči s těmahle smajlíkama, čau
<b> ty sis začal, čau
<a> a ty si skončil
<a> čau
<b> tak čau no
<a> čau no
<b> mě je
<a> co je ti?
<b> *měj se
<a> to je loučení jak u kreténů v jedličkově ústavu
<b> hm
<a> ted to vypnu a posereš se
<b> ne
<a> schválně
<b> to se pak nedovíš jestli sem se posral
<a> to jo, to bude i v novinách
<b> co?
<a> že ses posral
<b> aha
<b> btw nechtěl si jít?
<a> btw. asi jo

<a> ach do p***, musím ísť do kuchyne, bleeeeeeeeee
<b> :D:D..aj ty ju mas na chodbe len?..D
<a> jj..musím si ísť umyť nôž..OMG !
<a> a som krájal paradajku, a som si zarezal do notebooku..no či som k**..uznaj
<a> môj notebook je odteraz emo notebook
<b> krajal si na notebooku? alebo si len taky klavy?.:
<a> kľavý som
<a> proste som mal doštičku pred notebookkom, a na nej som krájal
<a> a ako som robil dlhý rez cez paradajku..tak vieš..
<a> šsvihuuuuuuuujuuu
<b> bohuzial fakt nemam slov..jedine..:D:D:D
<a> a tri mesiačiky som krájal, tak hádaj koľko je tam zárezov
<b> to snad nie.:D
<a> úplne..som si to až potom všimol

Komentář: informatik kraja paradajky o 23:30..:)

<a> jeste se tedka domlouvam s kamosem
<a> puvodne sme mysleli ze mame na 11
<a> zjistili sme ze na 13:00 (odpada nam dvouhodinovka)
<a> avsak od 15 do 17 mame pauzu
<a> tak premyslim ze dojdu na 17 na dvouhodinovku
<a> ovsem
<a> tedka mi kamos napsal ze tam nemam chodit vubec
<a> :D

Komentář: jak si udelat den volna...

<a> Tak prej k soudu dorazil návrh na zrušení Dělnický strany, obsahuje 400 stan a 91 příloh
<b> Ty vole, to je jak kalkulace objednávky eshopu od Netdevelo :D

<on> vsadím si loto a pomůžu ti do začátku :)
<ona> to jsi hodný, ale bude mi stačit pytel plínek a sto tisíc na novou skříň
<ona> teda ta skříň není tak drahá, v tom je ještě kočár, postýlka a dveře a výbava

<ona> mmm.. je v me vekove kategorii?
<on> to myslis kterou? :D:D
<ona> s kterou ted chces byt
<ona> héééj, feláku, řekni to rovnou!
<on> jo,ale ktera je tva vekova kategorie?
<on> ta na kterou vypadas?ta na kterou se chovas?nebo ta s IQ?

<a> Na čáry sme udělaly zase průser :/
<b> Jakej?
<a> Ukoply sme okap u obchodu
<b> LoL
<a> To ale není všechno..
<b> Jak to?
<a> Majitelka tam přijela na kole..
<a> A docela nás tam sprdla
<b> Co jste jí řekli?
<a> Nic .. ale když uklidila okap a zašla do obchodu.. tak se jí záhadně vypustili gumy...

<a> Cau mam prosbu mam stejnou motorku a shanim hlavu.Dik.
<b> ..tvoji hlavu nemam skus to jinde..

Komentář: Dvojsmysly Ceskeho jazyka..

<a> Tvoje máma je ve Vídni...
<a> v Polsku

Komentář: Zeměpisec....

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.