Nejlepší hlášky
<a> tak zatim zejtra ve škole
<b> tak čau no
<a> dobrou noc :-*
<b> :D :-*
<a> a už di do pýči s těmahle smajlíkama, čau
<b> ty sis začal, čau
<a> a ty si skončil
<a> čau
<b> tak čau no
<a> čau no
<b> mě je
<a> co je ti?
<b> *měj se
<a> to je loučení jak u kreténů v jedličkově ústavu
<b> hm
<a> ted to vypnu a posereš se
<b> ne
<a> schválně
<b> to se pak nedovíš jestli sem se posral
<a> to jo, to bude i v novinách
<b> co?
<a> že ses posral
<b> aha
<b> btw nechtěl si jít?
<a> btw. asi jo
<a> ach do p***, musím ísť do kuchyne, bleeeeeeeeee
<b> :D:D..aj ty ju mas na chodbe len?..D
<a> jj..musím si ísť umyť nôž..OMG !
<a> a som krájal paradajku, a som si zarezal do notebooku..no či som k**..uznaj
<a> môj notebook je odteraz emo notebook
<b> krajal si na notebooku? alebo si len taky klavy?.:
<a> kľavý som
<a> proste som mal doštičku pred notebookkom, a na nej som krájal
<a> a ako som robil dlhý rez cez paradajku..tak vieš..
<a> šsvihuuuuuuuujuuu
<b> bohuzial fakt nemam slov..jedine..:D:D:D
<a> a tri mesiačiky som krájal, tak hádaj koľko je tam zárezov
<b> to snad nie.:D
<a> úplne..som si to až potom všimol
Komentář: informatik kraja paradajky o 23:30..:)
<a> jeste se tedka domlouvam s kamosem
<a> puvodne sme mysleli ze mame na 11
<a> zjistili sme ze na 13:00 (odpada nam dvouhodinovka)
<a> avsak od 15 do 17 mame pauzu
<a> tak premyslim ze dojdu na 17 na dvouhodinovku
<a> ovsem
<a> tedka mi kamos napsal ze tam nemam chodit vubec
<a> :D
Komentář: jak si udelat den volna...
<a> Tak prej k soudu dorazil návrh na zrušení Dělnický strany, obsahuje 400 stan a 91 příloh
<b> Ty vole, to je jak kalkulace objednávky eshopu od Netdevelo :D
<on> vsadím si loto a pomůžu ti do začátku :)
<ona> to jsi hodný, ale bude mi stačit pytel plínek a sto tisíc na novou skříň
<ona> teda ta skříň není tak drahá, v tom je ještě kočár, postýlka a dveře a výbava
<ona> mmm.. je v me vekove kategorii?
<on> to myslis kterou? :D:D
<ona> s kterou ted chces byt
<ona> héééj, feláku, řekni to rovnou!
<on> jo,ale ktera je tva vekova kategorie?
<on> ta na kterou vypadas?ta na kterou se chovas?nebo ta s IQ?
<a> Na čáry sme udělaly zase průser :/
<b> Jakej?
<a> Ukoply sme okap u obchodu
<b> LoL
<a> To ale není všechno..
<b> Jak to?
<a> Majitelka tam přijela na kole..
<a> A docela nás tam sprdla
<b> Co jste jí řekli?
<a> Nic .. ale když uklidila okap a zašla do obchodu.. tak se jí záhadně vypustili gumy...
<a> Cau mam prosbu mam stejnou motorku a shanim hlavu.Dik.
<b> ..tvoji hlavu nemam skus to jinde..
Komentář: Dvojsmysly Ceskeho jazyka..