Nejlepší hlášky

<a> Prodávám kytaru chce někdo? levně!
<b> hele přines mí jí v pondělí do školy :-D a až uvidíš jak hraju tak mi jí dáš i zadarmoo :D
<a> nebo ti jí možná otřískám o hlavu...

<a> Neříkejte sbohem! Vážený zákazníku,již 8.2.2011 končí záruka na Vámi zakoupené zboží monitor ACER V203WAbd v Alza.cz. Do tohoto data máte poslední možnost si ji prodloužit a bezstarostně tak používat zakoupené výrobky až další tři roky!
<a> zbozi, ktery sem tam pred tydnem donesl na reklamaci s nefunkcnim displayem.

<vlas90> hmm tak ted jsem asi posunuta ja
<vlas90> pardon
<vlas90> teda..ale ted jsem snedla bonbon ktery chutna jako benzin..nemma ho jit vyzvracet..je to podezrele
<pav87> nesnědla si kanystr?

<a> proč?
<b> protože je mi uplně blbě a jsem unnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
-!- <b> has quit
-!- <b> has joined
<a> co je?
<b> sorry sekla se mi klavesnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
-!- <b> has quit
-!- <b> has joined
<b> kurva! zasrannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
-!- <b> has quit
-!- <b> has joined
<a> :D:D:D:D nasere :D

Komentář: řešení?: vymáčkl sem z klavesnice N pak už sem to psal jen s ctr+c ctrl+v :D

<a> !from
<a> Co je IL?
<b> Izrael
<c> To mozu hrat v Izraeli? Ved tam same atentaty. Mu komp vybuchne, bo zabudol ze si nastavil bombu..
<a> Jj, ten ked padne, tak nedavame ban, lebo si prave v internetovej kaviarni dal Ultra Kill.
<c> Internetova kaviaren v Izraeli? To co je? Tavy nosia packety?

Komentář: Warcraft :)

<RIino> Dopr*, nějaká zasr* pí* s nickem FaLosS mi zabila mýho bosse.
<FaLosS> ahoj, pavle. tady klára, tvoje stará. :)
<KlAsIm> :D

Komentář: Našel jsem to uložený v počítači pod názvem Metin 2 a teď se mi to vybavuje

<King> po tech drogach vidis ve 4D formatu co?
<Deno> ne...5D v HD kvalite

<a> nudim sa
<a> podme nieco podniknu
<b> Mám nápad
<b> Poďme sa učiť!

<a> wireless sluchadla mi hraju bez toho aby som pustil na pc hudbu
<a> asi som chytil nejake radio - nestalo sa to prvykrat
<a> jazzik pekny
<b> hh niekomu odpocuvas radio
<a> ale vyzera to ako nekonecna slucka
<b> telefonna znelka
<a> hej, ale odkial, to netusim
<a> dobre sa to pocuva :D
<b> ja by som to zrusil - co ked je to nejaka podrpahova metoda? ;)
<b> prides domov a vyhodis pocitac oknom
<a> nenee
<a> to by bolo kontraproduktivne, potom by nemohli vysielat
<b> prave ze nie - urcite ti podprahovo hovoria aby si si kupil novy
<b> a este ked si ho vyhodis na vlastne auto tak si budes musiet kupit i auto
<a> :D
<a> puce
<a> nemozem pocuvat hudbu cez wireless
<a> stale sa tam miesa ta hovadina a je to na vsetkych kanaloch
<b> utok
<a> ma to sere, teraz sa tu musim drbkat s kablami
<b> niekto vam to tam sabotuje
<a> kolegovia hovoria ze taka hudba kedysi hrala na zachodoch
<a> tak neviem ci to nevysielaju centralne
<a> len preco to vysielaju na vsetkych kanaloch
<a> resp, krizom cez vsetky frekvencie
<b> zajst na recepciu/vratnicu a vynadat im
<b> niekto ten system neviem zjavne pouzivat
<a> to bude skor nieco ine :(
<a> ale skusim kontaktovat spravcu
<a> mozno to bude vediet
...
<a> heh
<a> neuveris
<a> zapojil som kablove sluchatka
<a> a WTF - pocujem tu istu hudbu
<a> normalne ma skoro kleplo
<a> a potom mi docvaklo ... websajta hrala :D

<ona> btw jaké máš přijímení?
<on> To ti teď říct nemůžu...
<on> až pozdějc
<ona> pozdějc? proč?
<on> já teď nahrávám video z kreslení..
<on> kreslím barevnou spirálu
<ona> buď je to něco lolózně roflózní a nebo se bojíš že se posbírám a příjdu vás přes noc vykradnout. co je víc pravděpodobnější?
<on> to zaprvý, a to za třetí (to, cos tam nenapsala, ale co napíšu já): aby to nebylo nahraný ve videu

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.