Nejlepší hlášky
<a> Prodávám kytaru chce někdo? levně!
<b> hele přines mí jí v pondělí do školy :-D a až uvidíš jak hraju tak mi jí dáš i zadarmoo :D
<a> nebo ti jí možná otřískám o hlavu...
<a> Neříkejte sbohem! Vážený zákazníku,již 8.2.2011 končí záruka na Vámi zakoupené zboží monitor ACER V203WAbd v Alza.cz. Do tohoto data máte poslední možnost si ji prodloužit a bezstarostně tak používat zakoupené výrobky až další tři roky!
<a> zbozi, ktery sem tam pred tydnem donesl na reklamaci s nefunkcnim displayem.
<vlas90> hmm tak ted jsem asi posunuta ja
<vlas90> pardon
<vlas90> teda..ale ted jsem snedla bonbon ktery chutna jako benzin..nemma ho jit vyzvracet..je to podezrele
<pav87> nesnědla si kanystr?
<a> proč?
<b> protože je mi uplně blbě a jsem unnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
-!- <b> has quit
-!- <b> has joined
<a> co je?
<b> sorry sekla se mi klavesnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
-!- <b> has quit
-!- <b> has joined
<b> kurva! zasrannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
-!- <b> has quit
-!- <b> has joined
<a> :D:D:D:D nasere :D
Komentář: řešení?: vymáčkl sem z klavesnice N pak už sem to psal jen s ctr+c ctrl+v :D
<a> !from
<a> Co je IL?
<b> Izrael
<c> To mozu hrat v Izraeli? Ved tam same atentaty. Mu komp vybuchne, bo zabudol ze si nastavil bombu..
<a> Jj, ten ked padne, tak nedavame ban, lebo si prave v internetovej kaviarni dal Ultra Kill.
<c> Internetova kaviaren v Izraeli? To co je? Tavy nosia packety?
Komentář: Warcraft :)
<RIino> Dopr*, nějaká zasr* pí* s nickem FaLosS mi zabila mýho bosse.
<FaLosS> ahoj, pavle. tady klára, tvoje stará. :)
<KlAsIm> :D
Komentář: Našel jsem to uložený v počítači pod názvem Metin 2 a teď se mi to vybavuje
<King> po tech drogach vidis ve 4D formatu co?
<Deno> ne...5D v HD kvalite
<a> wireless sluchadla mi hraju bez toho aby som pustil na pc hudbu
<a> asi som chytil nejake radio - nestalo sa to prvykrat
<a> jazzik pekny
<b> hh niekomu odpocuvas radio
<a> ale vyzera to ako nekonecna slucka
<b> telefonna znelka
<a> hej, ale odkial, to netusim
<a> dobre sa to pocuva :D
<b> ja by som to zrusil - co ked je to nejaka podrpahova metoda? ;)
<b> prides domov a vyhodis pocitac oknom
<a> nenee
<a> to by bolo kontraproduktivne, potom by nemohli vysielat
<b> prave ze nie - urcite ti podprahovo hovoria aby si si kupil novy
<b> a este ked si ho vyhodis na vlastne auto tak si budes musiet kupit i auto
<a> :D
<a> puce
<a> nemozem pocuvat hudbu cez wireless
<a> stale sa tam miesa ta hovadina a je to na vsetkych kanaloch
<b> utok
<a> ma to sere, teraz sa tu musim drbkat s kablami
<b> niekto vam to tam sabotuje
<a> kolegovia hovoria ze taka hudba kedysi hrala na zachodoch
<a> tak neviem ci to nevysielaju centralne
<a> len preco to vysielaju na vsetkych kanaloch
<a> resp, krizom cez vsetky frekvencie
<b> zajst na recepciu/vratnicu a vynadat im
<b> niekto ten system neviem zjavne pouzivat
<a> to bude skor nieco ine :(
<a> ale skusim kontaktovat spravcu
<a> mozno to bude vediet
...
<a> heh
<a> neuveris
<a> zapojil som kablove sluchatka
<a> a WTF - pocujem tu istu hudbu
<a> normalne ma skoro kleplo
<a> a potom mi docvaklo ... websajta hrala :D
<ona> btw jaké máš přijímení?
<on> To ti teď říct nemůžu...
<on> až pozdějc
<ona> pozdějc? proč?
<on> já teď nahrávám video z kreslení..
<on> kreslím barevnou spirálu
<ona> buď je to něco lolózně roflózní a nebo se bojíš že se posbírám a příjdu vás přes noc vykradnout. co je víc pravděpodobnější?
<on> to zaprvý, a to za třetí (to, cos tam nenapsala, ale co napíšu já): aby to nebylo nahraný ve videu