Nejlepší hlášky

<Igor> odkud zacneme?
<Hubertek> nejlépe od konce
<Igor> neco konkretniho?
<Hubertek> no třeba

<a> To jsem se zase včera zkalil...
<b> Už si s tím trapnej

<K> Přiblblej FAPerskej FaceBook furt mi tu ten pravej sloupec vnucuje profily hezkejch holek.
<J> To mě už ne :D
<K> Já vim ty sis je už všechny přidal :D

<a> Tak jsem si konečně rozjel Diablo III...
<b> A co, dobrý ??
<a> Jak jsem to viděl, tak jsem to hned vypínal...
<b> Hmm... jsi divný, já už nahrál přes 260 hodin a furt mě to drží..
<a> Jenže já maturuju ty pí*o ...

Komentář: alias, když někoho špatně pochopíte :D

<SPemberton> docela by mě zajímala statistika výskytu hemeroidů u lidí, co vlastní Kindle
<SPemberton> dřív jsem na záchodě strávil tak 1 až 2 minuty
<SPemberton> teď, když jsem šel na záchod, v televizi zrovna začínalo Breaking Bad, když jsem se vracel stihl jsem akorát závěrečné titulky :(

<a> jdu si takhle po meste
<a> krasny pocasi, slunicko, paradicka
<a> vsude okolo krasny holky v kratkejch suknich, kocham se
<b> jo to je fajnovy, konecne leto
<a> hm fajnovy to je,akorat nesmis zapomenout koukat na cestu
<a> napral jsem to hlavou do tech dveri u obchodaku, par lidi se zasmalo
<b> ty si vul :D

Komentář: prvni letni dny :D

<a> A v ktorom meste on je?
<b> God knows...asi v Londýne.
<a> Ale ja neviem, kde je God knows, to je fakt v Londýne?

<a> Nevíš náhodou jak se udělá taková ta stříška tady?
<b> <Tahle?
<a> no, akorát otočená nahoru
<b> Musíš si přepnout na anglickou klávesnici a pak SHIFT + 6
<B> ^ asi takhle
<a> a p5ep9n8 se to jak<
<b> zmáčkneš najednou SHIFT + ALT
<a> to nejde
<b> tak si to zkopíruj z toho, co jsem ti psal já ;)
<a> ta st5echa
<a> no a p593t2 to ud2l8m jak<
<a> -D
<a> a příště to udělám jak?
<b> Znovu SHIFT + ALT
<a> já za to nemůžu, nejsem na to
<a> ale ta střecha mě štve
<b> Návod:
<b> 1. SHIFT + ALT
<b> 2. SHIFT + 6 (nahoře nad písmeny)
<b> SHIFT + ALT
<b> a je to
<a> jo ták
<a> když já tu šestku mačkala na numerický
<b> myslel jsem si to
<a> ^jé děkuju
<a> no jo .. už to chápu .. takže ty značky na těch horních číslách nahoře se udělaj při anglický
<a> děkuju
<a> no ještě si vzpomenout, jak ten smajlík byl a bude to dobrý
<a> ale hlavně, že už umím střechu
<b> :D
<a> $
<a> #
<a> @
<a> !
<a> &
<a> ^
<a> ~
<a> JÉ
<a> děkuju
<a> to je hustý

<A> Aký je menší formát ako mp4
<ToxXx> JPEG
<A> Takú možnosť tu ani nemám
<ToxXx> GIF

<a> ...Kámo, odkedy si zdrhol do Prahy, robím tu za teba špinavú prácu!
<a> Zajtra ideme s <c> na výlet autom...
<a> ...A hádaj na koho strane nie je airbag... :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.