Nejlepší hlášky

<ice-men> čau
<mareek> čau co deláš
<ice-men> no prostě lol pišu si s kámošem a ten mi napíše
<ice-men> <ice-men> co deláš
<ice-men> <a> du žrát a pak hrát hrát a hrát
<ice-men> <ice-men> lol?
<ice-men> <a> a pak /sleep
<ice-men> no chápeš to?
<mareek> no prostě /laught

Komentář: no prostě domluva z wowkařema

<a> Ty wole, dneska mi zčernali visty
<a> kam se hrabe jiraskovo TEMNO
<a> TODLE JE TEMNO OD BILA GATSE
<a> to ma grady

Komentář: Jo tak to bejva kdyz si koupite noťas s vistama

<Pajinx> hele vidis chlapka co se snazi vyhackovat auto a tvrdi ze tam nechal klicky co udelas???
<Denísek> tak kdyz ho neznam tak moc nevim
<Pajinx> ne uvazuj logicky
<Denísek> ja nevim treba se ho nebudu vsimat a pujdu dat
<Denísek> nebo mu este pomuzu

Komentář: njn ženská logika

<a> jojo
<b> nene
<a> jojo
<b> nene
<a> hadame se tu jak maly decka!
<b> fajn ale ty ses mensi decko...

<janci21> dame zajtra bengbinton a pojdes na disko
<k38s> begbinton mozme a diskoteku? radsej dieru do kolena
<janci21> ok priprav pistol

Komentář: nj niekto nema rad disko

<on> nebo ne. ja se umim narodit :-D
<ona> haha... tož já chtěla na svět dřív asi jsem si myslela že mě tu něco hezkého čeká... :-
<on> a pritom dup komunismus :-D

<a> to ja kdyz nam tady nejakej chlap daval internet tak nevedel proc nefungujou obrazky :D tak jsem k tomu sel, moznosti internetu > upresnit bylo otevreny, sem si vsim ze "Zobrazovat obrázky" neni zaskrtly :D sem to zaskrt a tatka s tim chlapem na to cumeli :D (rofl)

<a> dkyby si viděla mojí cestu dom :D
<b> neviděla... ale umim si to představit
<b> 5 kroků dopředu a 10 nazpátek
<a> asi takhle... jdu... motačka... zavřený oči... a najednou "buuuum" rána jako svině... ležim na zemi... podívam se vedle sebe... a tam nákej pták ve vzduchu... nic okolo... po 5ti minutách vztanu a ona to byla zastávka :D

Komentář: takhle to dopada...

<A> mam taky pravo byt unaveny
<A> ale chut mam na to velmi
<A> jako byk
<B> jako vul
<A> Breta: proc jak vul
<A> ja mam sice pero o centimetr mensi nez ty
<A> ale mam ho
<A> i s koulema
<B> mno vul ma na to urcite vetsi chut nez byk
<B> protoze nemuze

Komentář: chut na sex je zaludna

<a> dneska prijdu dom, dole si ohreju jidlo, jdu nahoru, talir polozim na stul, otocim se ke compu, prihlasim, checknu maily a icq, otocim se a talir prazdnej...
<a> bratr sedel na gauci a koukal na televizi... jsem myslel, ze mi to sezral on... jsem ho nehorazne serval a on furt "ja nic ja nic"...
<a> jsem mu rekl, at si udela svy zradlo, jestli neni nejak moc voprsklej a tak... totalne jsem raplil...
<a> a von furt ze nic neudelal
<a> mu rikam at me nese*e, ze mu dam priste do huby...
<a> pak jsem se totalne vyraplenej otocil ke compu a pod nohama mi lezi nas pes a dozvejkava posledni kus masa...
<b> :D
<a> letel...

Komentář: domaci milacek

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.