Nejlepší hlášky
<a> Tak moje matka se přidala k organizaci antifa.
<b> Tyvl, a jak to řešíš ?
<a> Neřeším, já jsem s facebookem spokojený :o)
Komentář: antifacebook
<a> Dnes odomna nic nechcite ani sa neopovazte po mna chodit, ci idem vonku...som K.O.
<b> nejdeme von ? kedy mam prist? a by som sa chcel spytat ci by si mohol....:-D
<a> daj pokoj.. si necitim nohy ani...
<b> ani jednu ? :-D
<a> jednu hej, ale na tej neviem chodit :D
Komentář: s ňou sa ale vie ponárať :D
12:50 <Luky> Šokující! Když tuhletu zprávu rozešleš nejmíň 20ti lidem a zmáčkneš Alt+F4 vyskočí ti z monitoru živá kočka! Zkus to, funguje to!
12:52 <el> fakt to funguje?
12:53 <Luky> Jasně, zkus to..
12:53 <Luky> A někomu to funguje i bez rozesílání
-!- <el> has quit
Komentář: Klasika řetězáků.. :)
<a> Až dostanu papíry na motorku pojedeme někam moc daleko.
<b> Třeba do Ostravy na Baník.
<a> Jo, dojedeš tam na skútrovi, a odjedeš vlakem.
<b> Proč vlakem?
<a> Protože mě baníkovci zkopou skútr do kuličky.
11:22:33 <a> Aká to bola stránka?
11:22:50 <b> http://www.anisrnanetusi.sk/
11:24:01 <a> Ten link nejde!
11:24:10 <b> Prečítaj si to :D
11:24:20 <a> DPC! Nečítal som to :D
<a> Tak byl jsem na jedné pařbě a trochu vic sem to prehnal z alcoholem ae okno jsem neměl....
<a> šel jsem z vesnice kde se konala pařba moje vesnice byla 3km rekl jsem si to je kousek....tak jsem se vydal na cestu šel jsem po hlavní silnici smerem do mojí vesnice a snažil jsem se držet krajnice ae alcohol delá své tak jdu jdu a najednou koukám prerušovaná čara rekl jsem si co by delala u kraje silnice přerušovaná čara.... samozdřejmě šel sem u prostřed :-D silnice,tak jsem přešel ke krajnici....po asi 2km jsem si sedl a opřel se o patník spadl jsem do přikopa a okamžitě jsem usnul....mel jsem sen....že jsem vzstal a pokračoval na ceste domu....sen byl na detail přesný....tak prijdu k postely vzsliknu se lehnu si přikreji se dekou otevřu oči a vidím patník tak jsem mel takovy strach že takle budu chodit do konce života :-D samozdřejme na po 2hé se to povedlo :-D:D
Komentář: zažitek...:-Dae po druhy se mi chodit nechtelo :-D
<ona> klucina peknejjjjjjjjjjjj na pokec trebas pozdeji i na chozeníííí kolem 14?
<on> to ona: jj nemusí bejt hodnej, milej, obětavej, citově založenej... stačí aby byl hezkej :D
<ona> to on: no tak to vse patri k tomu
Komentář: lide.cz mě vždycky dostanou :D
<a> ... :(
<a> mi umřel... :(
<b> áá... jktO
<a> mněl nádor...
<b> jo ty myslíš tén křeček...?
<a> jo... :D
<a> co si myslela??? :D
<b> :D :D foťák :D :D :D
Komentář: Po poslání fotky se zesnulým křečkem...
<a> Neco jsem ti poslala :) :)
<a> Akorat musis povolit aplikaci...
<b> kam? a kde to mam povolit?
<a> Vpravo dole by ti melo svitit cervene okynko...
<a> Klikni na nej...
<a> pak dej povolit aplikaci...
<b> nejaky upozorneni
<a> No :) :) To je ono :) :)
<b> ale ja to mam anglicky
<a> To vsichni, na to se vyprdni :) :)
<b> a dal?
<a> Normalne dej povolit aplikaci... To je cesky, ne?
<b> tady nic o aplikaci neni
<a> Zkus mi to vyfotit :) :)
<a> A poslat na mail :) :)
<b> mms
<a> Mas notes nebo pevnej komp?
<b> uz to mam ne sem dobrej
<b> a dal to je jako vsechno jo?
<b> vzdyt je to americky!!!
Komentář: Je vážně dobrej... MMSka přišla vzápětí :) lool :) Mistr světa :)
<a> smažto
<a> nesjem zahradník
<b> si zlý takhle zvyšovat hlas
<a> :D
<a> jak víš že sem zvýšil hlas
<b> vidim jak se ti klepe ruka při psaní
Komentář: psali jsme si po icq :-D