Nejlepší hlášky
<a> ahojte, neviete mi niekto poslat program: graficky adapter DirectX9.0c, potrebovala by som si ten program nainstalovat do pc
<on> no dobre, tak neco rozeberem... davas prednost AMD nebo Intelu?
<ona> coze co =D
<on> to neznas?
<ona> mozna jo kdybych vedela co to znamena =D
<on> to jsou takovy celkem znamy eroticky polohy
<ona> znamy :D heh tak to vubec bych jinak znala :D
<on> v tom se neorientujes?
<ona> v nakejch prezdivkach neee co je to za polohy??? hm?
<on> Jsou to nejaky zkratky... nevim presne, co znamenaj... jen vim, jak je aplikovat
<ona> to kecas ptz kdybys vedej co znamenaj vedel bys jak to napsat =D
<on> no dobre, tak to nejsou polohy... jsou to dve konkurencni firmy z oblasti IT :-)... Ale polohy znam taky :o)
<ona> heh si provarenej :D
<on> Ou...
<Reyco> radsej dotu som mohol hrat :D
<eraser007> tak tak :D
<Reyco> ale dota nema picu :D a tento vyrok si zapis
Komentář: chlapec dospieva :D
<Mefisto> aha cawes... teba som potreboval mas chvilu cas? :P
<Andy> fuha... sorry, ale ja som na baby
<Mefisto> ou shit
<Mefisto> ale ne len potrebujem vyuzit tvoje jazykove znalosti
<Andy> sak vravim
Komentář: no ved :D
<a> cus, byl jsi vcera nekde na pivu?
<b> cau, jo byl
<a> a kde? a jak jsi dopadl?
<b> no tak kde bych zacal,ten vecer byl docela komickej
<a> fakt? vypravej, prehanej
<b> tak zacalo to nevinne, sel jsem s Kamilem na pivo a na sachy. dal jsem si 4 dvanactky a prisel pro me Jirka s Martinem. dali jsme pivka naky, karty a sli jsme k Monice na byt. tam jsem se poblil do drezu po flasce vina 2 pivech a tom drinku co mi Jirka namichal. ten debil vzal sampus, martiny a redbull a cely to smychal a ja to vypil. pak jsme se sbalili a sli dolu do mesta na diskarnu, u zamecku jsme nasli sane v pangejtu, tak jsme se na nich svezli az do mesta po zasnezenym chodniku. na diskarne jsem se vozral jak to prase, zacal jsem voblejzat Vercu, pri tom me vydela moje mlada, dala mi facku a rekla ze tohle neni obycejnej tanec s kamoskou, urazila se a sla domu. tak jsem se vozral jeste vic. pak si pamatuju jak jsem si ze satny bral bundu a dal nic. az rano jak jsem se vzbudil. Jirka mi dneska vypravel zbytek vecera, prej jsem si od Martina pujcil tisicovku, prohral ji v automatech. pak jsme prej sli v 5 rano k vietnamcovi na pivo. ja byl prej tak vozralej ze jsem spadl z barovky a rozbil jsem ji. pak jsem jel taxikem domu, tomu jsem nezaplatil pac jsem nemel za co, dneska mi volal ze mu dluzim 200Kc.
<a> ty kravo, tak to byl dobrej vecer ne?
<b> jo suprovej, nepamatuju si skoro nic, mlada se se mnou rozesla, poblil jsem se, dluzim kam se podivam a jeste jsem si nezapichal
Komentář: zase jedna sobota v hajzlu
<a> asi si napíšu vir...
<a> ten se rozleze po síti v celé škole a všude na plochy dá přehrávat porna
<a> a ještě aby toho nebylo málo... budou to gayské porna!!!
<a> a maj to!
Komentář: kámoš má blbé známky ve škole...
-!- a has joined
<a> Musím ti něco říct
<a> Zamyslela jsi se někdy, kolik tady na chatu trávíš denně času?
<a> Jen si odpověz!
<a> Nelži!
<a> Takže přece!
<a> Já věděl, že jsi závislačka!
<a> Pozor, škodí to zdraví!
<a> Nech toho, dokud je čas!
<a> A věnuj se něčemu užitečnějšímu!
<a> Nebo tu brzo zblbneš!
<a> :D :D
Komentář: To byl bot :D
<a> Copak děláš?
<b> Ted sem koukal na serial Přátelé... ale hlavne jim
<a> jj tak přeju dobrou chuŤ :-)
<a> já si z www.viry.cz, vypisuju myšlenky :-)
<b> myšlenky o Trojskejch koních?
<a> nn všeobecně :-)
<b> to mate do školy?
<a> já si to nechávám poslat na e-mail a tak si to něco opisuju, nn nemáme, to je můj hobby :-), ale ne hobby, ale prostě něco takovýho na zamyšlení no :-)
<b> Wow, tvá záliba je zajímat se o hubení škůdců?
<a> cože o hubení škůdců?
<b> :-D Mozna jsi mela na mysli www.vira.cz a ne www.viry.cz? :-D
<a> no jo no dobrý tak jsme se pobavili :-D
<OhYouTouchMeTralala> Hm sranda by bylo přijít a říct, co přesně uděláš s těma 5M :-D
<Kendor> To já vám klidně řeknu za 3 mega si udělám dovolenou s přátely a za dvě mega budu platiti pokuty na dovolené
Komentář: O soutěži Nic než pravda.
<a> Sakra, pro Operu není na linuxu flash player
<a> To budu muset explicitně ošéfovat...
<b> myslíš hacknout?
Komentář: ujasnění pojmů