Nejlepší hlášky

<ona> nejsem stara ale vis jak ja uz nesoulozim venku
<on> neee a kde? :D
<ona> doma nebo v...
<on> v?
<ona> no kde asi
<on> no nvm
<on> venku
<ona> kde se prespava na dovolene
<on> v hospode

Komentář: Tak jsme sli tam :)

<Xpaine> Btw nevíš jestli je zejtra literatura nebo mluvnice?
<Bendy> tak to nevim... asi literatura ne...
<Xpaine> ok... du se učit fráňu... tak se měj
<Bendy> wtf? kdyť Fráninu nemáme vole
<Xpaine> Fráňu Šrámka pako :-D

<a> <a> hele, můžu se na něco zeptat?
<a> <b> jj, jasně...
<a> <a> co pro Tebe vlastně znamenám?
<a> <b> no... jseš můj hodně dobrej kamarád a mám tě moc ráda :)
<a> <a> aha... a nebyl by k dispozici upgrade? /////Kubo todle používej:D
<b> ha skusim to
<b> ale stejnak to nepomuže ja si proste babu nenajdu
<a> ty vole ber to s humorem
<b> ty vole kdybych to nebral s humorem tak sem ted asi gay

Komentář: vystihl xD

<Mefistoteles> tvl nam kleklo auto tak tata jel do letnan normalne autobusem pul hodiny priprava pak 10 min nervozity rvani a pak sem tam s nim museli jit na bus
<Mefistoteles> a rict mu jakej kam jede znovu mu to zopaknout sem nemohl
<Obliven> tvůj táta dopravním podnikem?
<Mefistoteles> jj ale nevim kde je tet pockej zavolam mu
<Mefistoteles> hej tvl 2 zmeskany hovory
<Mefistoteles> tet stoji na Skalce a nevi jakym busem jet

Komentář: to sa mi snad len zda...

<a> hej twe vcera vecer sem se tak zhulil...
<b> no a co se stalo?
<a> dyt rikam vcera vecer sem se zhulil...!
<b> a coja stym?
<a> omg di do prdele...

Komentář: XD

<a> Co robíš opica?
<b> práve som sa dohral šach s XXX cez ICQ...
<b> on doma, ja doma, každý vlastná šachovnica a len sme si písali "D2 na D4" a tak :)
<a> ti jebe? sa nudíš?
<b> nie, popri tom ako hráme sa ešte učím do školy a stíham si aj žmoliť penis a tíško prdkať, som multifunkčný...
<a> no výborne, vždy si bol výnimočný...
<b> mimochodom, keď sa vycikáš, tak si utrieš penis do wc papiera?
<a> nie, ja si ho pekne oklepem...
<b> to je dobre...
<b> ale pri kakaní ho používaš, však?
<a> Nie, to mi príde pes vylízať...
<b> a to si nevieš sám?
<a> som skúšal, ale maximálne som sa dostal po penis...
<a> nedám tak dole hlavu...

Komentář: nuda cez ICQ :)

<ona> Moje prvni zkušenost s tamponama... :D :D :D
<ona> jsem si na Skypu volala s kamošem a mati vedle TAK CO TAMPONY? a ted tam zacla haluzovat jestli chcu mensi nebo vetsi :D atd.
<ona> a kamos TY POUZIVAS TAMPONY? FUUUUUUUUUUUUJ TO JE JAK KDYBY TI HO TAM RÁNO NĚKDO STRČIL A VEČER VYNDAL :D :D

Komentář: Jen to přirovnal...

<a> co potřebuješ?
<b> čau
<b> ja bych potřeboval pozměnit logo na world of warcraft
<b> autorizuj si mě pls
<b> a já ti pošlu ten obrázek
<a> pockat. A co ja stim? :D Ani te neznam.
<b> aurorizuj si mě pls
<b> a pomoc mi prosím
<a> já te neznám a nemám duvod proc bych ti mel pomoci
<b> prosím
<a> a co ja z toho budu mit?
<b> já nwm ti to někdy vrátim nebo co za to chceš??
<a> ja nwm. Pro me ses totalni cizi clovek kco mi jen tak napise abych ti neco udelal s logem
<b> no já sem totiž viděl na tvým serveru že sis to tam taky změnil takže mi došlo že to umíš a chtěl bych pomoct
<a> na jakým serveru
<b> já už nwm to znova musim najít
<a> jestli myslíš http://*odkaz* tak ten web jsem nedelal a není pod mojí správou tudíz to logo jsem nedelal ja
<b> a kdo ho dělal??
<a> já nevím
<b> hm ty seš tam admin a nevíš
<a> já jsem provozovatelem celeho IPG a sekci WoW nemám na starosti!
<b> hm jasně ale víš kdo to dělal
<a> kdyz ti rikam ze nwm tak NWM! nazdar
<b> seš strašnej čurák

<a> mam taky dobrej prográmek na ůpprawy
<b> jaky
DCC SEND request send to b: PhotoFiltre.lnk
<a> dobrý
<a> haa... to posílám strýcowy a jemu to wždy příde anglicky, že se w tom newyzná
<b> Tak to se divím že mu to jde
<a> proč?
<b> Si mi poslala odkaz lol
<a> aha :D

Komentář: co dodat

<a> som si dala jedno frozen bubble ze reku nech sa poriadne schladi pocitac :))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.