Nejlepší hlášky
<a> Esence programovani je: - wtf? - ah yeah
<b> Kez by - te jsem 3 dny stravil s: To se dit proste nemuze, presto se to deje... nakonec jsme to nasli, ale chyby typu - muze se to stat jen 2. ctvrtek v mesici pri uplnku za jasneho pocasi... fakt miluju
Komentář: Temné Ritualy Programátorské.
<a> nechci teď vztah
<a> ty vole zas jsem si něco řekl a nedodržel jsem to
<b> Takže už je kocour v troubě? Ruka v rukávu? Vrabec v hrsti? Kdo jinému jámu kopá? Jak se do lesa volá? Nafouknutá pneumatika? Druhý bez dvou za dvacet? Jak na nový tak po celý?
<b> O čem mluvíme? :D
<a> matka prej: veru, nemas v kosi nejaky jidlo?
<a> a ja: ne
<a> a vona: tady neco totiz strasne smrdi
<a> a ja: hm... to je povzbudive
<a> a vona: spis odpudive
<ona> co ze si chvilu nepisal?
<on> oco tu bol a nieco o baterke dristal
<ona> lol :D
<on> co?
<ona> vy ma volate baterka? :D
Komentář: normalna rodinka :D
<a> jak se mááš? :D
<b> já? :D
<a> ne ta za tebou
<b> za mnou je ségra :D :D
<a> tak jak se má? :D
<b> nwm :D
<a> se zeptej ne?
<b> já se zeptala a začala zírat na tvou fotku :D :D
<a> a co na ni říká? :D
<b> prý že ji neznám,tak proč se ptá :D
Komentář: jednou večer na qipu
<a> ZDAR
<a> tak dik no
<b> šel sem srát
<a> ajo tobě to trvá vole
<b> si beru knihu pičo
<a> ajo já myslel že kytaru
<b> tyove to mě nenapadlo
<b> ale kurva, na hajzlu nemáme zásuvku
<b> a beztak by mi trsátko spadlo do hajzlu
<a> pak by bylo těžký ho lovit
<b> bych ho tam s klidným svědomím nechal
<a> půjdeš tam prosím se mnou? Je to pro mě důležité...
<b> kdy?
<a> včera
<b> ok, rád
Komentář: to už asi neklapne
<a> ja uz som abstinent
<a> no az na minuly piatok
<a> a buduci tyzden
<on> Telegram z ruska do slovenska: Gratulujeme k zavedení eura. Stop Plyn. Stop Ropa. Stop
<ona> jo super no... :) ale po pravdě mě to moc nezajímá :D :D :D jako víš jak... :D :D :D
<on> to je vtip... :D
<ona> ??? :DD
<on> ten telegram je vtip to neni doopravdy... :D
<ona> ježiš já sem dement :D :D :D už sem o pochopila :D :D :D
Komentář: A to ani neni blondatá xD
<a> mas stojaty ci lezaty
<b> no... když jsem s mladou, tak stojatý :-D
<a> HARDDISK!!!
Komentář: Kamarádka vybírala externí disk :)