Nejlepší hlášky
<a> ahoj hele v otázce honit nebo kouři ste psaly ať radči zkusí CS co to je? pls normal odpovědi jj
<pavlicek> máš mě ráda
<Baja> ne-e
<pavlicek> to je blbý... ja tebe jo-o
<pavlicek> a proč mě nemáš ráda
<Baja> hh protože vtíráš, opakuješ!
<pavlicek> hh a kdy jsem to dělal na posledy?
Komentář: ach ti kluci... njn
<a> hele vcera v Praglu po hokeji jak jsme Slavii porazili 4:6 jsme dobre nasrali Slavisty
<b> jakto?
<a> jsme s klukama pred halou po zapase rvali: Kdo neskace, neni z Varu HOP HOP HOP
<a> no a tam hloucek Slavistu a jeden rika: kluci ja bych to upravil na: kdo neskace neni cech HOP HOP HOP
<a> no ja mu rikam: ale my jsme rusky kurvy z Varu :D
Komentář: eeeeenergiee
<a> mne je to jedno
<b> mne se pise pouze ve 3tim a 6tem padu 1. osoby jednotneho cisla, lamo
<a> myslis ze mne to zajima?
<c> melo by
<a> nechte mne uz bejt, kua
<feErda> picéééééééééééééééé
<Hanule> Co to???
<feErda> volal mi karel... ze prej mu este nedosli love, ze mu maj dneska prijit tak ze mi zavola k veceru :/ tak dneska nevim jesi je budu este mit, snad zitra
<Hanule> picéééééééééééééééé
<a> No LOL, dle kvízů na facebooku jsem hiphoper dle hudby (to ano), stylu života (to ne) a stylu oblékání (minimálně) :-D
<b> mi zase vyslo, ze jsem sex. pomucka pouta, osobnost zruda a muj penis je zrudnost :D
<a> promin... zivi mi to rodinu
<a> *zivy
Komentář: ještě, že ho neživí čeština =)
<a> javascriptem zvládneš strašnou spoustu věcí
<b> ...a na všechno ostatní je tu MasterCard
<a> propadl jsem hazardu :D
<b> Jakýmu tentokrát? :D
<a> vsázím na pet society :D
<Rider> mame neco mit na zitrek krom te basnicky?
<Ridickk> j rodinka
<Rider> jo ta šukana
<Rider> kua
<Rider> šikana
<Ridickk> loool :D
<Rider> ticho
<Rider> i mistr tesar se nekdy utne
<Ridickk> :D
Komentář: Měl bych dřív přemýšlet co napíšu než to napíšu :D