Nejlepší hlášky

<a> ahoj hele v otázce honit nebo kouři ste psaly ať radči zkusí CS co to je? pls normal odpovědi jj

<pavlicek> máš mě ráda
<Baja> ne-e
<pavlicek> to je blbý... ja tebe jo-o
<pavlicek> a proč mě nemáš ráda
<Baja> hh protože vtíráš, opakuješ!
<pavlicek> hh a kdy jsem to dělal na posledy?

Komentář: ach ti kluci... njn

<a> hele vcera v Praglu po hokeji jak jsme Slavii porazili 4:6 jsme dobre nasrali Slavisty
<b> jakto?
<a> jsme s klukama pred halou po zapase rvali: Kdo neskace, neni z Varu HOP HOP HOP
<a> no a tam hloucek Slavistu a jeden rika: kluci ja bych to upravil na: kdo neskace neni cech HOP HOP HOP
<a> no ja mu rikam: ale my jsme rusky kurvy z Varu :D

Komentář: eeeeenergiee

<a> mne je to jedno
<b> mne se pise pouze ve 3tim a 6tem padu 1. osoby jednotneho cisla, lamo
<a> myslis ze mne to zajima?
<c> melo by
<a> nechte mne uz bejt, kua

<feErda> picéééééééééééééééé
<Hanule> Co to???
<feErda> volal mi karel... ze prej mu este nedosli love, ze mu maj dneska prijit tak ze mi zavola k veceru :/ tak dneska nevim jesi je budu este mit, snad zitra
<Hanule> picéééééééééééééééé

<a> No LOL, dle kvízů na facebooku jsem hiphoper dle hudby (to ano), stylu života (to ne) a stylu oblékání (minimálně) :-D
<b> mi zase vyslo, ze jsem sex. pomucka pouta, osobnost zruda a muj penis je zrudnost :D

<a> promin... zivi mi to rodinu
<a> *zivy

Komentář: ještě, že ho neživí čeština =)

<a> javascriptem zvládneš strašnou spoustu věcí
<b> ...a na všechno ostatní je tu MasterCard

<a> propadl jsem hazardu :D
<b> Jakýmu tentokrát? :D
<a> vsázím na pet society :D

<Rider> mame neco mit na zitrek krom te basnicky?
<Ridickk> j rodinka
<Rider> jo ta šukana
<Rider> kua
<Rider> šikana
<Ridickk> loool :D
<Rider> ticho
<Rider> i mistr tesar se nekdy utne
<Ridickk> :D

Komentář: Měl bych dřív přemýšlet co napíšu než to napíšu :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.