Nejlepší hlášky
<a> v jake kvalite si to fotil? :-D
<b> nevim 3,2
<a> hey sak me se to ani na monitor nevejde :-D ty sis to poustel v televizi ze? :-D
<b> co :-D
<a> sou moc velke :-D
<b> 2000x1500 asi
<a> no vidis
<b> :-D
<b> si je zmensi -
<a> jak? :-D
<b> minus
<a> jo to de :-D v televizi
<b> ale ja na to cumim na pocalu
<a> jj minus pomohlo
<b> :-D
<a> twole nejde to udelat na vsechny fotky najednou? :-D to minus
<b> :-D :-D
<b> a vcem se na to divas?
<a> nwm ikona vypada jako cervena rozplacla zaba
<b> jooo to vim co asi je :-D
<b> to bude zaba program :-D
<a> :-D zkusim to v necem jinem
<b> a k tomu jeste mrtva bude kdyz je cervena :-D
<a> jj uz to mam otevrene v ikone ktera vypada jako priroda
<b> a je to lepsi? jak ta zaba?
<a> jj je to ok, jo zaba je svine
<a> mrcha jedna
<b> jj hned ju vyhod
<a> az ju uvidim tam ju zabiju
<a> tyyvoe kamo,mam nove tetovani...
<b> Neblazni, to se na tebe jeste vleze? XD a jake?
<a> Na rameni mam pikoveho krale :-P
<b> Tatinek ma casino tak delas machra? Ty aby ses porad necamral :-D
<a> Ne asi proto ze snupu piko :-D ty si dement :-D
<b> To je fakt... v tom si pikove eso :-D :-D
Komentář: kamos, silenec :-D
<a> Budu mit new mobil
<b> jakej?
<a> E-ten x600
<b> eriksona?
Komentář: kdyz nekdo neumi cist
<a> dneska neskáčeš?
<DarthCedr> NA sněhu je to na hovno...
<DarthCedr> :-)
<a> to je pravda to míň bolí xD
<DarthCedr> Ne, pod tim sněhem neni vidět, kde je hovno ;-)
<DarthCedr> Proto je to na hovno :-D
Komentář: Dik segra za upozorneni na dobrou stranku xD
<ona> Nechceš si něco zahrát?
<on> sry ee... za chvilu jdu na skejt
<ona> v pohodě... tak ať se zase nevymeleš :-)
<on> neboooj :-)
<ona> známe své lidi :-D
<ona> vždyť na to ani nemůžeš vidět
<on> No právě... nebudou zábrany :-)
<ona> když se tak dívám na tu konverzaci, nevím co by si kdo myslel, kdyby nevěděl o čem mluvíme :-D
<on> na co zas myslíš :-D :-D :-D
<ona> a na co ty? Jak můžeš vědět na co myslím :-D
<on> já myslím, jen na hezký věci :-)
<ona> to já taky :-)
<on> no vidííííš
<ona> tak aspoň, že se domluvíme :-D
Komentář: :-D Co byste si mysleli vy, kdybyste nevěděli, že jde o skejt :-D
<Günter> potrebuju zjistit co delat kdyz vdechnes zvykacku... vdechl jem ji u tretihi opakovani na drepech kdyz jsem se zahrival... citim ji v hrtanu nebo nosohltanu, nevim presne ale je to dojeb
<Matheus> tyzje expert
<Günter> neni rit
<Matheus> mužu vzat drat a zkusim ju vytahnout
<Günter> nemozu se treba nejak udusit?
<Matheus> kdyby jo tak by ses začal dusit hned počkej do rana třeba sklouzne
<Matheus> řekni mamě ať tě přes noc hlida
<Matheus> bude rada...
<Günter> tos me uklidnil
<Matheus> bracha ti radi ať udělaš stojku a zkusiš kychnout
<Günter> dik no
<Matheus> ukliď si v pokojiku, tim rozviřiš prach a budeš kychat
<Matheus> to je fer, ni?
<Matheus> zabiješ dvě mouchy jednou ranou... pokud se neudusiš
<Günter> debile
<Günter> stejne spim s otevrenou hubou takze tezko
<Matheus> rano napiš jak se probereš, ať vim jestli nejsi mrtvy, to bych musel misto tebe na službu do fitka
<Matheus> tak ať stihnu oběd
<Günter> budu na qipu
<Matheus> možná
Komentář: Rozhovor dvou bodybuilderů
<ona> ta co má jeho xicht ve svém rozkroku pravidelně každou přestávku :-D
<on> jojo vim vim :-D
<on> Jakotoze taky nemam svuj xicht v tvem rozkoroku? :-D
<on> kazdy den? .-D
<ona> co?
<ona> ty NEMÁŠ svůj xicht v mém rozkroku a nikdy si h tam neměl :-D
<on> ehm
<on> mel :-)
<on> Ale v klidu
<ona> fakt?
<on> jo
<ona> a jo...
<ona> sem si to spletla no... :-D
Komentář: Tak to jsem asi nepodal zrovna "špičkový" výkon... Když si to ani nepamatuje :-D
<a> Hele vyřid c že už ho přistě komentovat závody v NFS nenecháme.
<b> proč ?
<a> ten vul ani nezná rozdíl mezi šampionem a šamponem,Ten vul komentovar startovní čaru slovy"a tady přijiždí Clan leader <d> Mnohonásobný Šampon v závodech.
<b> a co je na tom tak hroznýho ?
<a> clan leader je gay,takže to vzal dost osobně.
<a> Víš jaká práce je nejlepší ?
<b> Ne
<a> Asistentka kouzelníka. Každou chvíli jí kouzelník přeřízne.
<b> Jistě :D :D, Ale pilou !
<a> Neblázni, jak by se jí tam vešla ? :D
<a> jedl jsi to někdy?
<b> jo, je to hnus
<a> to teda není!
<b> je a tečka
<a> není a vykřičník!
<b> je a všechny nonalfanumerický znaky kromě otazníku
<b> už nevíš co?? hááá! vítěěěěz!