Nejlepší hlášky

<a> v Liverpoole by Hamšíkovi bolo skvelo,Rafa by ho staval urcite lebo jedneho Slovaka tam uz ma, s ktorym je spokojny. a hlavne Manchester zo srdca neznasam
<b> ty neznasas Manchester? To si moj clovek, City som vzdy nemusel
<c> Ty čo tu točíš o citoch, si myslíš, že to je romantický film, či čo?

Komentář: sport.sk:)

<Blond14> aoii sme tu s luci a resime jeden priklad pomuzes nam pls?
<Me> zdravím, a myslíš že to zvládnu?
<Blond14> urcite  jo:jaky obvod a obsah ma obdelnik , jehoz jedna strana meri K cm a druha je o 1 cm delsi?
<Blond14> a napis pls aj postup
<Me> S = k * ( k - 1 )
<Blond14> coe ta *?
<Me> O = 2*k + 2 * (k - 1)
<Me> výsledek ne
<Me> jej delsi, tak dej tam misto -1 +1
<Blond14> ta hvezdicka coe jako
<Me> nasobeni
<Blond14> dekujeme a dal?

Komentář: No more

<a> ...si myslí že je veľký čávo keď chodí do školy na bavoráku :-/
<b> tak to ja si ho mozem strcit do vrecka - s jednym prestupom pridem do skoly s vozidlami za vyse pol miliona eur :)

Komentář: o tom, kto je väčší frajer na VŠ

<a> Tak sem si poridil tu lesticku oken
<b> coto?
<a> No, vypada to jako rucni mafl, jen je na tom takove kolecko, na nem rotuje hadrik a ten das na okno a to se tim vylesti
<b> Aha, jako ta lesticka co mam na auto?
<a> Jo presne tak. No, vlastne jsem nechtel utracet predcasne a tak si rikam - nekupuj zajice v pytli a vyzkousel jsem tu lesticku na auto...
<b> Eh, tak je na docela silne pritlaceni a hrozne vybruje
<a> Mno jo. ten hadrik byl od lestidla na auto, takze jsem ho sundal a nechal tam jen ten molitanek :)
<b> Zacinam mit neblahe tuseni... ??
<a> No, ozkousel sjem to nejdrive nanecisto na dverich a tam to bylo ok. Potom jsem to prilozil na okno, ale hrozne to vibrovalo, takze jsem navlhcil ten molitanek, aby se to prilnulo k tomu sklu a zapl to. Pak bohuzel zmizela okeni tabulka rotacnim pohybem smerem ven :(
<b> Jezis ty si kolik, to neni na lesteni oken a uz vubec ne na lesteni mokreho povrchu, nebo teda tak ze namocis to, na cem je ten lestici hadr. To se nediv, ze ti to odpalilo okno nekam dopryc na zahradu :D

Komentář: Stejne jako pouzit pluh z traktoru na okopani male zahradky :)

<> <Já> Dobrý den, díky za to, že již platba dorazila, ovšem potřebuju přesměrovat u domény http://www.***.eu NSSET :).
<ZAJAC> dd, seru na vas.. jest esem rikal ze pokud chcete mit hosting jinde tak at si to zaregistrujete sam jinde.. takle nabizime freehosting s domenou a ne jen samotnou registraci nove domeny, prodavame to skoro za nakupni cenu, nechci mit s tim srani,takze smula

Komentář: Tech. podpora u pipni.cz

<a> stahl by mi nekdo torrent (...) a poslal mi to na DVD postou? nemam na to dost velkej harddisk :(

Komentář: tos uhod...

<on> uz budu muset jit
<ona> a budes tady o pul 9?
<on> to uz ne
<ona> jakto?
<on> vi no...
<on> *vis no

Komentář: alkolohik...

<a> spravis mi teda ten web?
<b> aj jaj, ja som uplne zabudol... jasne spravim ti navrh, ty to skritizujes, ja zmenim, ty to zas skritizujes a ked sa dohodneme, poslem to kamaratovi, ten z toho spravi web stranku, posle mi to na ukazku, ja to poslem tebe, ty skritizujes, ja preposlem, on to zmeni alebo to zavesi na net... a je to, nic komplikovane :))
<a> ale ja neviem, co by som tam chcela :( co navrhujes?
<b> ale ja netusim o com chces mat stranku... si to nakresli na papier (aspon priblizne), oskenuj a posli mi to... ja sa s tym uz nejak pohram
<a> a jak ti asi oskenujem Freddyho?

Komentář: tolko starosti pre stranku o Freddym - mys bielu domacu...

<a> Já mám v sobě zabudovaný nějaký hodiny
<a> Když ráno dospávám ve vlaku tak přesně na sekundu vím kdy se vzbudit

<a> Aký je toto typ mačky? reaguje vôbec mačka na meno?
<b> typ-vodeodolný a zaleži na čie meno..
<c> naša áno, teda aj na meno... tiež na kocúr, mačka, ch.uj smradľavý a pod.

Komentář: diskusia na obrázok mačky pod tečúcou vodou

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.