Nejlepší hlášky
<a> Teď tam dej mezerník!
<b> Kde je mezernik?
<a> Kde by asi moch bejt mezernik!?
<b> No já nevim, todle je anglická klávesnice...
<a> O_O
Komentář: Psaní programu na Počítačové škole...
<a> "Češi propadají anticikánismu, každý druhý tu Romy nechce, zjistil průzkum"
<a> coze? jen kazdy druhy?!
<b> mozna kazdy druhy ze 3
<Taťulda> Ahoj, tak u nás leje jak z konve.
<Dcera> U nás je krásně a svítí slunko. Hele, tati, zavřel jsi okno ve spížce? Víš jak tam vždycky je potopa, když se to nezvavře.
* chvíli ticho..
<Taťulda> Já jsem ale kráva!!!
<Dcera> Tati, nechci tě urazit, ale čistě z anatomického pohledu kráva být nemůžeš. :-)
<Taťulda> Čau, jdu vytírat.
19:08:56 <Ordo malleus> já se cpu zeleninou.
19:09:17 <J@rousek> rofl, já přemýšlím, co má CPU společného se zeleninou. :D
Komentář: Programátorská degenerace. :-)
<ona> nechaapem :X
<on> ale pri tebe sa snažím písať jednoducho :)
<ona> ahaa ale jha som nechaaapawa :-D
<on> ale zas tak hrozné to nebude . ved chápeš 80% veciam čo píšem
<ona> co ??
<on> ok tak len 60% =)
<ona> co?
<on> nič nič... príde mi to dosť zábavné :D
<ona> co ? nee howor
<on> nepochopíš :)
<ona> ale pochopim , dufam
<on> mám nápad , čo takto zmeniť tému ? :)
<ona> nee powedz ten naapad :-)
Komentář: Nechápem nechápavosť nechápavých ľudí :D
<a> cauky, mel by jsi nejak v pondeli do 12 cas ??
<b> nee,sem v praci
<a> ja ze bych se stavil stim notebook vis
<b> jako na firme?
<a> ja newim
<a> si pak rekni ty
<a> kam ti ho mam hodit
<b> rikam,ze sem v praci
<a> tak ti ho mam donest do prace?
<b> mno jestli chces,muzes mi ho donyst na nadrazi,ale tam NEBUDU!!!
<a> tak proc mi to pises ? :-d
* a si připravuje taháky, kdyby náhodou xD
<b> to se pak newyplácí si dáwat učitele do přátel ...:D
<p> slyšíš to?
<v> vedle? jj...
<p> mě napadlo
<p> Rozčílit systémáka je stejný, jako rozčílit italku
<b> tušíš, že nadává, ale nerozumíš ani slovo :D
<v> vole. betj tebou to před nima neříkám
<a> je tu chcíplo - dáme třeba slovní fotbal? :)
<b> ani nahodou, vole ~_-
<c> vo co go? :)
<b> c: pocka na prvni slovo koncici na k nebo o, napíše kick nebo out a vzapeti letis ~_-
<a> ...
<c> a: tomu rikam megauter :P
...
<a> b: použití vulgarismu na admina!
-!- b was kicked
<a> c: chceš něco dodat? :)
Komentář: V zajetí moci a nudy na nočním Xchatu aneb důvod pro srandu se vždycky najde :)
<Terezka> a proc mi ty vob soubory daemon nebere?
<NightRunner> Protoze daemon neni prehravac na filmy
<NightRunner> Brouku
<Terezka> ale je to virtualni mechanika
<Terezka> Brouku
<NightRunner> No to jo
<NightRunner> Ale neni to prehravac na filmy