Nejlepší hlášky

<a> Co nepoznas tu fotku? Babicka na nej hackuje zaclony
<b> to už aj záclony sa hackujú?

Komentář: ach tá diakritika... :)))

<a> Jsem si pouštěl na youtube nějaký super videa s Bieberem a najednou mi spadl počítač, naskočila modrá obrazovka a prej že se Windows radši vypl, aby se mi nepoškodil počítač.

Komentář: Na tom něco bude =)

<a> Vadí tady někomu slovo m...t?
<b> Mrkat? Ne, to mi neva :D:D

Komentář: co je na mrkání závadného? :)))

<a> nemate nekdo kousek alobalu?
<b> Na vodarnu?
<a> jj
<b> Soused
<a> to je kdo?
<b> Ja bydlim hned vedle
<a> vedle koho?
<b> vedle tebe
<a> vedle me?
<c> lol vy ste se hledali
<b> Jestli chces ten alobal, tak zaklep na 000
<a> ook
<a> huraaaaa
<a> tak na to bych sam nikdy neprisel
<a> jo a diky moc
<b> Nz.
<d> v dnesni dobe se dekuje vyhradne pres chat

Komentář: kn.vutbr.cz...

<a> ale chce se mi ven .)
<b> jebat venku je hnusne :-D
<a> když myslíš
<b> vsak je tam tma
<a> musíš si dat bokem žaluzky ;-)
<b> aha
<b> tak to jsem jeste neudelal

Komentář: ja byl nemocny a chtěl ven, kamoš zavislák hral tak nepoznal že je další den :D

<a> per partes je asi blbost co?
<b> ty jo co je to?
<a> no metoda řešení integrálu :-D
<b> to beztak funguje jen v Brně
<a> i v šumpru - učil nás to <c> :-D
<b> kecy :-D
<b> jo já vim, zkusím to
...
<a> tak co?
<b> processing
<a> sleeping :-D
<a> TTL = 120
<a> TTL = 119
<a> TTL = 118
<a> TTL = 117
<a> TTL = 116
<a> TTL = 115
<b> ctrl^c
<b> destination unreachable, p*čo
<a> :-D

<ona> nj a ja sem se tedka rozhodla ze kluka neci ze budu jenom prcaat a nic viic x)
<on> vzdyt to taky neni spatny, už se ceka ve frontě? xD
<ona> ?

<a> Asi si pujdu zahrát cs s bratrem :D budu si představovat že střílím učitele co nemám ráda :D
<b> sakra :D to by chtělo ohackovat csko a nacpat tam fotky učitelů to je nápad :D :D
<c> dokážeš si představit Melgra jak běží s tím svým pupkem s Akáčkem?
<c> to by se to trefovalo :)

Komentář: ...nečo nás spojuje :D

<a> nazdar bejku tak co? pojedes na ty slipknoty?
<b> no... uvazuju o tom... ty jedes?
<a> no jasne... poradnej dead metal
<b> vole si predstav ze by do toho pridali i nejakej bimetal :-D
<a> uz vidim jak Joey hraje dead metal na bubny bimetalovejma tyckama :-D
<c> kluci? co to je bimetal?
<c> to je jako hudba co hrajou bisexové?

Komentář: bisex metal :)

<girl> Ale ty by si me mohl podepsat omluvenku, ze? :D...
<em0te> ne nemohl
<em0te> 1. bych to neudělal, protože musíš chodit do školy
<em0te> 2. nejsem tvůj zákonnej zástupce, trenér ani s tebou nespím, takže bych řekl, že máš smůlu

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.