Nejlepší hlášky

<ona> a proc vubec u sebe furt nosis tu gumu, dit uz ji tam mas celkem dlouho ne?
<on> Protože doufám, že jí jednou použiju na tebe. =)
<ona> to se nikdy nestane :P
<ona> ja beru totiz prasky ;)

<demon3night3> Dobry den pan Murko chel by som vas poziadat ci by ste neboli taky laskavy nedoniesli mi zajtra zosit z vee a esp na prefotenie, za kladne vybavnie mojej ziadosti Vam vopred Dakujem bdc.Ing Jan Ferko
<Murko> vazeny Pan bdc.Ing Janko Ferko, Vzhladom k prave prebiehajucej financnej krize momentalne niesme schopny dodat vam fotokopiu dokumentov ktore ste si vyziadali. Preto Vam budu zapozicane originaly (ktore vsak niesu kompletne a tie nasledne budete musiet na nasom obvodnom oddelini odbojarov 1 alebo odovzdat nasemu pracovnikovi ktoreho mozete najst v poboce SOS SNP 2 pracovnych dnoch od 8:00 - 14:00
<demon3night3> Vazeny Pan Murko dakujem za informacie ktore ste mi poslali, Originali sa budem snazit vratit este v ten den a neporusenom stave. Bolo mi ctou s Vami obchodovat bdc.Ing Jan Ferko
<Murko> Dakujeme ja zapolupracu. s uctou BC, DOC, MUDR, PURD JPG ROFL PAVOL Murko DOC
<Murko> A teraz ako normalny ludia vies aku jeb.cku som dnes v skole videl Normalny spoluziaci

Komentář: Ked si chcete pozicat slusne zosit od spoluziaka XD

<a> A myslíš že bych vymenil Nicolet ve vztahu za nejakyho Bracha? To je jako bych prodal lyže a koupil si prkno.
<b> To je jako vyměnit Ferrari za Trabanta.
<c> jako píchat psa místo Megan Fox

Komentář: Co všechno se člověk nedozví na Facebooku...

<V. Modrová> Nesnáším Německo, němčinu, němce, německý žrádlo, německý pivo a Hamadovou=DD
<R. Němec> :)

<a> ten <c> je vol
<b> preco
<a> vcera sa chvastal ze spozna kazdy druh jablk
<a> tak sme ho chceli vyskusat a zaviazali mu oci a mal uhadnut co drzi v ruke
<a> zacal hovorit celu historiu jablka o ktorom si myslel ze ho drzi v ruke
<a> potom si dal dole satku a skoro ho porazilo
<b> co urobil? :D
<a> ked si dal dole satku zistil ze nedrzi jablko ale hrusku :DD

<on1> ...a doma na mě čeká guláš!
<on2> fuj, guláš nejim... radši bych si dal pizzu
<on3> tvl guláš je mnohem lepší!
<ona> has joined #místnost
<on1> tak to je relativní žejo...
<ona> co řešíte? fyziku? :D
<on1> guláš...

<a> vzpomínky z mládí. měli jsme kočku. umřela .žila s námi 18 let..miloval jsem jí..
<b> vzpomínky z mládí. Měli jsme kočku a měli jsme i psa, kočka zmizela, pes nejedl granule..

<a> Z těch reklam na matrace už mě začínají bolet záda.

<stredoskolacka a> zitra nejdu do skoly
<stredoskolak b> proc?
<stredoskolacka a> jdu sestre na promoci
<stredoskolak b> co to je? Ty jsi krestan?

<oslík> a nejvetsi sranda byla, ze vsechny bolel po tich paprickach zaludek. Me ne, ale pak jsem sel na zachod a neumyl jsem si predtim od toho ruce... no pro upresneni si zkuste hodit zhavej uhlik na ptaka:D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.