Nejlepší hlášky
<ona> a proc vubec u sebe furt nosis tu gumu, dit uz ji tam mas celkem dlouho ne?
<on> Protože doufám, že jí jednou použiju na tebe. =)
<ona> to se nikdy nestane :P
<ona> ja beru totiz prasky ;)
<demon3night3> Dobry den pan Murko chel by som vas poziadat ci by ste neboli taky laskavy nedoniesli mi zajtra zosit z vee a esp na prefotenie, za kladne vybavnie mojej ziadosti Vam vopred Dakujem bdc.Ing Jan Ferko
<Murko> vazeny Pan bdc.Ing Janko Ferko, Vzhladom k prave prebiehajucej financnej krize momentalne niesme schopny dodat vam fotokopiu dokumentov ktore ste si vyziadali. Preto Vam budu zapozicane originaly (ktore vsak niesu kompletne a tie nasledne budete musiet na nasom obvodnom oddelini odbojarov 1 alebo odovzdat nasemu pracovnikovi ktoreho mozete najst v poboce SOS SNP 2 pracovnych dnoch od 8:00 - 14:00
<demon3night3> Vazeny Pan Murko dakujem za informacie ktore ste mi poslali, Originali sa budem snazit vratit este v ten den a neporusenom stave. Bolo mi ctou s Vami obchodovat bdc.Ing Jan Ferko
<Murko> Dakujeme ja zapolupracu. s uctou BC, DOC, MUDR, PURD JPG ROFL PAVOL Murko DOC
<Murko> A teraz ako normalny ludia vies aku jeb.cku som dnes v skole videl Normalny spoluziaci
Komentář: Ked si chcete pozicat slusne zosit od spoluziaka XD
<a> A myslíš že bych vymenil Nicolet ve vztahu za nejakyho Bracha? To je jako bych prodal lyže a koupil si prkno.
<b> To je jako vyměnit Ferrari za Trabanta.
<c> jako píchat psa místo Megan Fox
Komentář: Co všechno se člověk nedozví na Facebooku...
<V. Modrová> Nesnáším Německo, němčinu, němce, německý žrádlo, německý pivo a Hamadovou=DD
<R. Němec> :)
<a> ten <c> je vol
<b> preco
<a> vcera sa chvastal ze spozna kazdy druh jablk
<a> tak sme ho chceli vyskusat a zaviazali mu oci a mal uhadnut co drzi v ruke
<a> zacal hovorit celu historiu jablka o ktorom si myslel ze ho drzi v ruke
<a> potom si dal dole satku a skoro ho porazilo
<b> co urobil? :D
<a> ked si dal dole satku zistil ze nedrzi jablko ale hrusku :DD
<on1> ...a doma na mě čeká guláš!
<on2> fuj, guláš nejim... radši bych si dal pizzu
<on3> tvl guláš je mnohem lepší!
<ona> has joined #místnost
<on1> tak to je relativní žejo...
<ona> co řešíte? fyziku? :D
<on1> guláš...
<a> vzpomínky z mládí. měli jsme kočku. umřela .žila s námi 18 let..miloval jsem jí..
<b> vzpomínky z mládí. Měli jsme kočku a měli jsme i psa, kočka zmizela, pes nejedl granule..
<stredoskolacka a> zitra nejdu do skoly
<stredoskolak b> proc?
<stredoskolacka a> jdu sestre na promoci
<stredoskolak b> co to je? Ty jsi krestan?
<oslík> a nejvetsi sranda byla, ze vsechny bolel po tich paprickach zaludek. Me ne, ale pak jsem sel na zachod a neumyl jsem si predtim od toho ruce... no pro upresneni si zkuste hodit zhavej uhlik na ptaka:D