Nejlepší hlášky

<ona> a víš jakej je nejlepší způsob mlčení ne? :D
<on> izolepa?

<a> Jak vyvolat zvracení ?
<b> fotka justina biebra

Komentář: No comment :D

<a> Cus , mám problém ako prelomím zaheslovaný rar archív ?
<b> skús heslom ;)

Komentář: dobrá rada nadovšetko :D :D

<a> Proč si psal na fejsu, že ses zamiloval, do koho zase????? :D
<b> No je menší, modrooká, černé vlasy, má krásně vypracované nohy, na pohled vypadá ďábělsky a přitom křehce, ale ještě ji chybí přední brzda :D:D
<a> :D:D:D

Komentář: Koupil jsem si nového sjezďáka :)

<a> Miluji Tě!
<b> Bohužel, nelíbí se mi tvoje sinusoida v absolutní hodnotě v intervalu <0;2pí> , má malou amplitudu...
<a> Cože?
<b> Prostě náš vztah se vzdaluje jako rostoucí exponenciální funkce od osy x.

<a> Naja, jak se vubec mas, co buchty, vole?
<b> nic :o) nikam nechodim tak není co potkat... každopádně stejně na to nemam moc náladu, mi tenhle klid vyhovuje :o) už sem s kámoškou probíral mojí vizi ideální buchty a dospěly jsme k názoru, že nemam šanci ;o) takže proto ta robotika, víš jak, postavim si čubku na baterky a bude klid :o)))))

Komentář: ...už má první prototyp. má to dvě kola a sune se to za světlem

<a> jak se na to učíš?
<a> (já vůbec :-D)
<b> zatím si čtu poznámky a skriptíčka...
<b> cca v desetiminutových kvantech s cca dvouhodinovými přestávkami
<a> hm, tak to jsem moc nezameškal :-D

Komentář: zkouškové

<a> Zvedá se mi z tebe želud
<a> *ek

Komentář: :-)

<a> čus, jsi tu?
<a> ptám se tě podruhé, jsi tu?
<a> ptám se tě potřetí, jsi tu?
<a> kurva vodepiš debile, vim, ze tam jsi!
<b> cau co potrebujes?
<a> no vidíš, že to jde, když se chce
<b> jo jde, alea co potrebujes?
<a> já nic nepotřebuju, ale už jsem takhle mluvil s 5 lidma co byli N/A :-)
<b> ty jsi vůl :-D
<b> ): tak ja zase jdu, musim nakrajet jabka na strudl
<a> :-)
-!- b is away: strouham jabka na strudl
<a> saka, pojd sem, když s tebou chci mluvit!
<b> co je? rikam ze nemam cas
<a> a mám tě zase. Už jsi sedmej :-)

Komentář: agresvní, ale přesvědčivej

<a> hele, jeste jsem vcera premejslela... bude lepsi kdyz to ted degradujem na pratelstvi ;)
<b> pres icq
<b> to ma uroven.

Komentář: a s "mrkajicim smajlem" FML

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 19 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.