Nejlepší hlášky
<Birysek> dal bys aoe?
<H0nz.k> analne-oralni extrem?
<Birysek> age of empires :-D
<H0nz.k> hm, tak to ne
<a> měl bych jít spát
<b> proč bys měl?
<a> chce se mi chcát ale nechce se mi na záchod, protože bych tak daleko nedošel... tak to radši zaspím
Komentář: Krušně se usínalo
<a> Zdar ty encyklopéde pres divci rozum... :)
<a> vysvetli mi, jak holka ktera ti rekne ze ma zrovna menstruaci muze odsoudit holku, ktera ti rekne ze ji bolej prsa kdyz je venku nizkej tlak za to, ze je netaktni kdyz to rika takdle prede mnou?
<Eda> jsem letos snad nevidel svestku
<Tj> je jich malo
<Eda> hruza...
<Tj> vsehny kvasi
<Tj> nezbylo na jidlo
<a> ty vole ucim se tak tu biolu a Monca se me pta "umis to?" a tak ji pisu ze umim jen "tkán epitelova, pojivová, svalova" a na nervovou sem si nemoh vzpomenout, tak ze se podivam do papiru co lezi prede mnou na stole... chcu ten papir otocit a zmacku alt+tab... pico degen...
<sweetie_chiquitta> Vis co chcu ja uz celej tyden? :D
<April The Midnight> Prijet a vosukat me?
<sweetie_chiquitta> dvojty cheese z mekace xD
<April The Midnight> Aha... :(
Komentář: Aha... :(
<Killer> Gali? detail
<Killer> tiskl sis to už?
<Mike> proč?
<Killer> odpověz
<Mike> j
<Killer> tak začni tisknout znovu
<Mike> ?
<Killer> máš tam chybu jako prase... v tom horním rámečku na každé straně máš NÁVRCH
<Mike> lol
<Killer> a na poseldní stránce máš AMPLYTUDOVÁ
<Killer> a v příloze 1 máš PŘENASTAVYTELNÝ SELEKTIVNÍ ČLÁNĚK
<Killer> lol hochu cos dělal
<Mike> omg já ti to neměl posílat
<Killer> proč?
<Killer> aspoň si to můžeš opravit
<Killer> a chceš slyšet největší lol?
<Mike> radši ne
<Killer> 1. stránka hned za Zadání: Navrhněte přesaditelný článek... ty nimrodo snad přeladitelný
<Mike> ty jsem okopíroval od ata
Komentář: večer před odevzdáním KC
<Caesar66> ave
<Šíma> mmnt
<Caesar66> to je novej pozdrav? to este neznam...
<Asket> vis ze google ma vlastni prohlizec?
<Asket> google chrome se jmenuje
<Topik> lol kde ho najdu?
<Asket> na Googlu :>
Komentář: Google