Nejlepší hlášky

<theor> co mam delat zitra se mi nikam nechce
<Jahny> Jako nechces do prace?
<theor> presne
<Jahny> Nevim hod se marod. Zejtra tam zavolas a reknes ze si mel teplotu ze se den vylezis. =D
<theor> bych potreboval vic jak den
<Jahny> Do konce tejdne? nebo dyl?
<theor> do konce zivota

Komentář: =) co na to říct...

<Thr4X0R> fuj me smrdi ruka od popcornu >.>
<tweety> tady je vidět, ze thrax nechodi do kina s holkama
<Thr4X0R> kde se v tobe bere presvedceni ze sem tam nebyl s holkou? :)
<tweety> protoze jinak by si se tu nechlubil tim, ze ti smrdi ruka od popcornu, ale od kundy

Komentář: nastesti mam ruce dve...

<Femur> http://zpravy.idnes.cz/ods-na-vysocine-zahajila-kampan-s-byvalou-pornostar-fy3-/domaci.asp?c=A080813_101025_domaci_itu
<Xmeda> co jinyho nez pornostar muze do kampane dat strana kterou ridi curak?

<kosa> zdarec
<kudlanka> cs
<kosa> dame
<kosa> posli ip
<kudlanka> to mělo bejt cus

<a> dam retard
<b> ?
<a> lol
<a> restart

Komentář: retard?

<Sharpe> hele jak se vůbec jmenuje?
<Fába> kdo?
<Sharpe> on je tak tajemný a mocný že ho každej radši uctívá jen příjmením :oD
<Sharpe> Malý
<Fába> hej ty jo vis ze nevim
<Sharpe> dyť to říkám :oD
<Sharpe> tajmený a mocný
<Sharpe> budiž tě elektronová síla náboje provází bratře :oD
<Sharpe> elektrostatická zní líp...
<Fába> presne
<Sharpe> budiž tě elektrostatická síla účinkující na náboj provází bratře :oD
<Fába> podle me se jmenuje Proton a stydi se za to
<Fába> vzdycky se chtel jemenovat Elektron ale zivot se s nim nemazlil
<Sharpe> lol Proton Malý xD
<Sharpe> :oD tak jako on snámi

Komentář: noční rozhovor nad sešitem elektroniky, kdy se připravujeme vykročit a zemřít na závěrečné zkoušce z elektroniky pod profesorem Malým :oD

<a> ziju moc ve virtualni realite
<b> jakto?
<a> porad icq, net... nic jineho uz ani neumim
<b> aha, tak to já taky
<a> hmm... co s tim budem delat?
<b> cs?

<Juwana> ahojjjjjjjj
<Juwana> promin tu euforii
<Juwana> mam neak podivne dobrou naladu
<Juwana> az me to desi
...
<Juwana> a zrejme to desi i ostatni

<a> b: ked na nieco dojdes daj vediet
<b> a: nasiel som nejaku cypovinu
<a> b: hod link na csfd
<c> a: http://www.csfd.cz/

Komentář: vyber filmu na spanie

<a> asi si naprogramuju idealni zenskou... jen nesmi bezet na Windowsech
<b> na linuxu :D
<a> ne... pod MS Dosem... max 640KB pameti...
<b> omg
<b> blba bude
<a> Ale vykonnej procesor... bude chytra, jen si o bcas nebude neco pamatovat
<b> co kdyz si nebude pamatovat jak se dela oralni sex? :D
<a> Dam prikaz k nacteni prislusne knihovny :D

Komentář: ITak si vzdycky poradi :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.