Nejlepší hlášky
<Wegas> btw, nasel sem doma v knihovnicce user manual na linuxy
<Wegas> mato 1000 stranek a 3 kila
<Wegas> premeslim, esi si to mam precist, nebo s tim nekoho pretahnou
Komentář: zaciname s linuxama
<stanojr> banda kokotov pice, nemozu spravit soft co je safe_mode on kompatibilny
<stanojr> by im odpadol kokot
Komentář: #talk@hysteria.sk
<a> Tak co maturita ?
<b> Mám ji, ale musela jsem si vzít dva neurony...
<a> S dvěma neuronama jsi udělala maturitu ? :D
<b> Jj
<a> Tak to gratuluji!
Komentář: myslela neurol - lék na uklidnění neuron - mozková buňka
<a> Jak to tak vypadá, tak budu učit 4 holky. Koukal jsem se a jedna z nich, kromě strojárny, ještě studuje elektro. Někteří lidé jsou fakt divní...
<b> Tak doufám, že jí to rozmluvíš někde v kabinetu.
<a> Musím si od nich držet odstup.
<b> -15 cm?
<a> pujdu za denis
<a> si zapálit
<b> kdo je denis?
<a> denisa (příjmení)
<b> jo ahaaaa
<b> ta s tema ceckama
<a> ta s těma kozama
Komentář: ujasnili si o kterou ženu jde :-D
<on> Ty máš dost dobrej počítač, jen by to chtělo lepší grafickou kartu.
<ona> Já myslela, že tam mám docela slušnou. Hele ale funguje to!
<on> No, to je jako kdybys měla atleta, který by mohl běhat maraton, ale neměl by pravou nohu. On by to nakonec tak nějak doskákal, ale s tou nohou by se mu běhalo líp.
<on> ja mam na hajzliku nalepene Pravidla pro pocitani s Derivacemi ne :D
<ona> :D:D:D:D:D NO
<on> a vymluva zni,ze jsem se nemohl naucit protoze se mi nechtelo srat :D:D:D:D
<a> osud mi právě ukázal cestu
<a> dívala jsem sa na uložto, jestli tam není ke stažení něco z doporučných sraček na přijímačky
<b> do Zlína?
<a> na ja...ale místo "Jak se naučit a trénovat logické myšlení" mi to našlo akorát "jak se fotí a točí porno"
<a> hochu tak první noc u mladej a asi poslední :\...
<b> cože jakto ?
<a> no byli jsme u ní a že nejdřív ještě půjdem k její kámošce a pak k ní spát žejo...
<b> si přišel nacamranej co ? :D
<a> no to by bylo ještě dobrý...přijdem k ní do pokoje a ona, že jsme doma sami že vedle v pokoji spí jen ségra žejo... no a oba sme byli takový utahaný a že si jdem lehnout...no a tak ležíme a asi po dvaceti minutách sem potřeboval na záchod
<b> a ?
<a> no a tak sem jí nechtěl budit a řek sem si, že to najdu sám...vyjdu z pokoje všude tma jak v prdeli tak začnu pátrat a naproti nějaký dveře...tak tam vlezu a dobrý, záchod...odcházim a jak řikám...tma...tak zase tak jdu opatrně ruce před sebou...otevřu dveře od pokoje a ulehám...
<b> no furt nevidim problém
<a> no a teď se ke mně tak hezky přitulila tak jsem jí začal hladit po ruce a tak pomalu usínám a najednou takovej rozespalej hlas : mmm....péťo...
<b> :D :D začínám tušit :D
<a> ty vole..cizí hlas...mě polilo brutální horko a nevěděl jsem co mám dělat...tak čekám a ona se tak odkopala vedle...tak jsem se tak pomalu zved a opatrně ale rychle mizim z pokoje...ty krávo já si splet dveře žejo... :\
<b> :D :D :D ty krávo :D :D
<a> no ty vole já sem hlavně rád, že se to nezjistilo pozdějc a nebo až kdybych na ní začal něco zkoušet... to bych asi nikomu nevysvětlil :\
<b> :D :D :D
Komentář: péťa - ségřin přítel
<mamka> ahoj, tk co u zubače a co alergie:-)
<mamka> vypadám jako dysgrafik, ale ještě to se mnou není tak hrozný:-)
<mamka> píči to totiý v polotmě:-)
<mamka> koukám, když jsem si posvítila, tak jsem i sprostá:-), ty máš ale maminu,achjo:-)