Nejlepší hlášky

<Ziky> mě to video nejede :(
<Chanok> v jakém to máš formátu?
<Ziky> ...česky

Komentář: no comment :D

<Ona> a na in line bruslich jezdis ?
<on> nene ja on line surfuju

<a> Dneska jdeme na exkurzi do redakce Mf Dnes :)
<b> Výborně, uvidíš jak se dělá bulvár.

<Grafik> posila letak k tisku a informaci,ze jde o tisk s 16 barvami.....
<Ja> a mohu se zeptat, jak jste prisel na 16 barev?
<Grafik> no, tak jsem si listoval tim navrzenym letackem a podle obrazku si je tak nejak napocital....je tam modre nebe - 1 barva, kmen stromu - 2 barva, svetle zelena, tmave zelena v korune,....
<Ja> TOTALNI VYBUCH SMICHU...

Komentář: Tiskove barvy jsou 4 (CMYK)

<a> čus,jaká?
<b> v pohodě jak cip,konecne se to dalo do pohybu:)Do práce chodim už i rád:)
<a> ještě rubeš 12tky?
<b> ne nee,s toho už jsem dávno vyrostl;)
<a> tak 16tky?
<b> už se blížíš:D
<a> tak co teda?:D
<b> nic debile,chci vztah konečně!;)
<a> ale kolik hodin denně rubeš v práci:D

Komentář: Kámoš se v práci zamiloval do spolumakající:D

<MarX> cus vis co se mi vcera stalo?
<MarX> upe blbnu z toho compu.....
<Lattis> co?
<MarX> no rysuju, rysuju a najednou jsem neco posral, spatne jsem udelal primku a jak tak blbnu z toho kompa a z upravovani fotek jsem si rekl v poho dam CTRL+Z a bude to v klidu :D a pak jsem si uvedomil ze to delam rucne :D
<Lattis> wooow :D pretcil jsi me ocekavani :D ctrl+z nepomohlo ? :D:D
<MarX> ne :D
<Lattis> tak to nasere :D

Komentář: Když PC leze na mozek :D

<a> mám problém
<a> zapol som notebook
<a> utrel display
<a> a zmizli mi ikony
<a> ale na handre nie sú
<a> ale to nie je joke
<a> *JOKINGLY* *JOKINGLY* *JOKINGLY*
<a> proste nemám ikony z plochy

<a> hej kamo nas informatikar to dneska zabil :D prej rano na fb ctu: <c> úspěšně znemožnil přístup (mj.) na IS MU celému privátu, když zkoušel zadávat zapomenuté heslo na fakultní SSH tak dlouho, až nám zablokovali IP. >:-(
<b> borec fakt :D:D

Komentář: profesor na gymplu....

<a> ted pred domem stoji cerna dodavka s napisem NSA
<a> si rikam co to je
<a> vyjede zpoza slupu a tam Knihy ANSA

<a> Nejede nám internet
<b> Tak jakto, že mi píšete?
<a> Nefunguje ta stočená lištička
<b> A co obtočený Ečko?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.