Nejlepší hlášky

<ona> A co je to teda ten mul?
<on> No, to je opak od mezka - mezek je kůň a oslice, takže mul je osel a...
<ona> Konice.

<A> kks som hral teraz nhl 09 proti dallasu
<A> kks prvu tetinu som vyhral 6-0
<A> to sa iba v hre moze stat
<B> :D :D :D :D

Komentář: Slovensko - dansko 0-6 :D:D

<a> windows firewall... to ani nezminuj xD
<b> holt radi si hlidame data ve firme :D
<b> prvne jsem ani nechtel
<b> pak tady bezi jeste avast! xD
<a> hm jestli by si takhle hlidala data kazda firma jako vy tak by kazdy produkt byl opensource :-D :-D

Komentář: Firma ala OSS

<miki> mhmm bol pre mna peto...
<igor> a co on uz doma nadobro
<miki> nieee len na vikendy a sviatky... on je nieco ako pausal :)

<a> Podme zahrat cs
<b> j
<c> jj
<d> jjj
<e> jjjj
<a> ešte dákdo?

<a> shesh motshQy peQnej
<b> posli nahatou fotku a reknú ti, ze jsi taky hezka
<a> :D shi she blahnil XD ja ti jenom napishala he shesh peQnej a thy hnedh nahathou fotQu XD tho by neshlo XD

<a> jsem vcera sarce vysvětloval, že ona je v něčem jedinečná
<b> v čem?
<b> krom toho že je praštěná? :D
<a> je jedinná dívka, kterou bych opravdu rád bil od rána do večera
<a> jen co vstane tak ji plesknout a nez rekne prvni větu tak ji plesknout znova

Komentář: Stejně se mají rádi :o)=

<a> hale <c> je ve spitale a je onlajn to musim zjistit :-)
...
<a> no jo ma tam notas tak mi radil jak zapojit lustr :-)

Komentář: někdo holt nemá klid ani po operaci...

<a> Ty vole... žrát hajzl papír
<b> zkoušels to? :D
<a> Hm... pravda Ale už živoříš jak Meg.
<b> ne, ale hajzl je blíž jak lednička... :D

Komentář: Tu chuť prostě miluju!

<a> četl jste někdo toho Romea a Julii?
<b> Kdysi...
<a> zajímá mě, jak to bylo psaný
<a> jestli měl bohatou slovní charakteristiku či nikoliv
<b> Ja už nevím asi 12 times romans

Komentář: kdo moc pracuje...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.