Nejlepší hlášky

<VooDoo> www.usethefuckinggoogle.com
<Fixa> tak tohle mi poslal Anub taky ale co já s Googlem

Komentář: dodatek =)

<a> Hladam Niekoho kto vie s PHP, potrebujem poradiť s 1 skriptom
<b> Ahoj, neni to photoshop?
<a> prosim? :)
<b> Jestli PHP je photoshop, tak stim umim, trochu

<a> Přeposílám nabídku štěněte, jde o zlatého retrívra.
<b> Já mám spíš rád kuře nebo hovězí, psa jíst nebudu...
<b> Ale kdyby byly rybičky... :)

<a> Kolik vážíš?
<b> 80kg...
<a> No vidíš nemůžeš skákat z výšky 2 metrů na led.
<a> Velká pravděpodobnost že se proboříš do vody.
<b> Tak tam zkusíme hodit něco co váží 80kg a když to nepraskne tak tam skočím.
<a> Ale tak ten led nemusí prasknout, jen naprasknout. Skočíš ty a může to dorupnotu.
<b> Tak tam hodíme 80kg něčeho lehkého !

Komentář: 80kg jako 80 kg :D

<a> ty vole dát dohromady rozvrh když jim ten systém pořád padá to je k posrání!
<a> a právě mi napsali, že předmět co mám povinnej, se příští semestr nevyučuje
<a> ne ty vole já na to nemám
<a> ted mi to napsalo, že si to můžu zaregistrovat až když budu mít odstudovanou matematiku,
<a> ze který dělám zkoušku až ve čtvrtek
<a> než mi z toho tu zkoušku udělaj i kdybych ji náhodou udělal, je to tak tejden
<a> a do tý doby v tom předmětu nebude místo
<a> proč je osud taková píča?:D
<a> do píči!
<a> ted mi to zas nechce ten předmět dovolit odstranit i když ho podle nich nesmim studovat
<a> zasraná vyjebaná zkurvená popíčená zhovadělá obrácená a šikmo naruby zprdelená byrokracie!

Komentář: SIS

<kondor> ty woe dneska sem si rikal ze se zacnu ucit
<kondor> po 2 hodinach sem mi zdalo ze uz to umim.....
<kondor> pak sem se vzbudil

<a> Posli mi prosim ta lomitko.
<b> /?
<a> to druhe!
<b> \
<a> ja ho nemam na klavesnici!

<a> ty voe ja mam asi toho najhorsieho zubara
<b> Preco?
<a> bol som unho a co nevidim notebook, pozriem sa nanho a tam su Visty!!!

Komentář: Fakt to najhorsie co vas u zubara moze stretnut.

<a> Co by jsi dělal, kdybychom měli pohlavní styk a já ti za dva měsíce řekla, že budeš táta?
<b> Asi bych řekl "UPS!!!", pak bych se vožral a zabil bych se.... proč?

Komentář: ...proč se ptá?

<strycek> Jak jsem mel tu skladaci postel co jsi na ni spal, tak tu jsem rozsedl (asi vanoce), tak jsem ji reklamoval a koupil neco jineho, ma to vyhodu, ze na tom muzes menit potah, tak to muzes mit v barve podle nalady, nalada cernobila, tak jsem si koupil cernobily potah. Co te vzteka, prace?
<MF> To ja bych si koupil hnedy podle nalady na hovno.
<MF> Nebo ruzovy, protoze pracuju se samyma picema.
<MF> vzdyt ja mam vlastne zivot plny barev

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.