Nejlepší hlášky

<a> Kámo už nehulim
<b> jakto? co si zas udělal :-D
<a> Příjdu domu uplně přehulený boty dam do botníku jdu si lehnout a spim na další den ty boty celé ráno hledám a ne že je vytáhnu z ledničky

Komentář: Tak to se mu nedivim ze prestava

<a> Jsem jediný, kdo pravidelně tráví čtvrthodinku po příchodu domů zíráním do blba?
<b> mno já mám bratra.. ale tak dlouho se na něj dívat bych nevydržel!

Komentář: Hold každý je jiný

<a> ty voleeeeeeeeeeeee sem magooooooooooooooooor
<b> co je voe?
<a> neeeeeeeeeeeeee asi budu brečet
<b> mel sem za to že 20-ti letý nebrečej
<a> přídu vole z venku mám uplně zmrzlý nohy ne, tak si vemu lavůrek že si udelám u pc pohodlý a napřím si je do horký vody
<b> a dál?? děsíš me ty starej páprdo :D
<a> píšu si takhle na notesu a najednou bluescreen kua, naseru se a praštím do stolu takovou silou že mi spadl iPhone do toho lavoru
<b> tak to by se nemelo nic stát když si ho hnedka vyndal
<a> ty vole, já prave neslysel ze tam spadl, zjistil sme to až když sem chtěl přilejt teplejší vodu (cca 15 min)
<b> chceš pučit tu 51-10 ?? :D :D :D sorry
<a> shut up

Komentář: nemá si ve 20 napařovat nohy :D

<a> nemas zkusenost s nejakym softem na spravu db, krome navicatu kterej mi blbne?
<b> jakou db chces spravovat?
<a> mysql
<b> a co tam potrebujes nestandartniho, co pma neumi?
<a> do pma na tom serveru kde hrabu nenaimportuju 50M soubor
<b> a proc to tam nenaimportujes pres consoli?
<a> vidim ze predpokladas moji nizkou inteligenci jako spousta dalsich :D
<a> protoze ji tam nemam
<b> :D
<b> a mas k tej db jenom localhost pristup nebo ji tam muzes naimportovat z jiny masiny?
<a> aha ok, sem kokot
<a> :D
<b> :D pockej, to jako te fakt nenapadlo nebo ze me delas vola?
<a> ne to me fakt nenapadlo :D

<a> cus za chvili mi dorazi kun :D
<b> trojsky?

Komentář: ...dostihovy

<on> si vzpoměn, jak řádíme v postýlce! to se asi moc nedá říct, že jsme hodní xD
<ona> ale přece ani nezlobíme ba naopak - jsme hodní protože ani naši ani vaši o nás nevědí a nemusí se o nás starat :) teda to že o nás nevědí platí v případě že moc nekřičíme a nevrže tolik postel xD

<a> tak koukám na óčko a tam se píše
<a> nabízím k+k v praze
<b> a co jako
<a> a máma, že v praze by bydlet nechtěla

Komentář: to určitě nebyla koupelna+kuchyň

<ona> Jsem kočka a jsem při chuti. Co jsi ty? :)
<on> Asi pes ....

<a> prosimtě můžeš pro ni dojet? nebo alespoň poslat tágo, ona je v jiným stavu...
<b> v jiným stavu? cože?
<a> no, ve stavu těžké opilosti

<a> nejsem Jedi :-(
<b> coze?:-D
<a> zkouším použít sílu na to, abych vyndala nádobí z myčky, ale ono to ne a ne fungovat :-(
<b> zkus prejit na temnou stranu sily ;)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.