Nejlepší hlášky

<a> ...tyjo, znas, kdyz se ti fakt luxusne povede otevrit branika zapalovacem treba
<a> jak to fakt silene praskne, jak kdyby vybouch ten zapalovac... a zatka leti pres celej byt?
<a> to je nadhera :)

<Jonyy> v cem prosim otevru DCTMP?
<tor> UTFG
<Jonyy> a ten stahnu normalne na stahuj.cz?

<a> Intimní dotaz. Měl jsi někdy nějaké kožní problémy s antiperspirantem?
<b> Ty vole, kam si to natíráš??? ;-)))

Komentář: Vážně šlo o podpaždí :-)

<Rolland> cav
<Zetta> caw co jak sa mas nezahrame si lamu?
<Rolland> hm
<Rolland> no uz je moc hodin a ja icq nepouzivam
<Rolland> ale mozme rano
<Rolland> aleo vecer alebo kedy
<Zetta> preco nie teraz?
<Rolland> za chvili dem spat
<Zetta> teraz teraz!!!
<Zetta> to je chvilka
<Rolland> hej ale ja nepouzivam icq
<Zetta> a co?
<Rolland> jak xes hrat lamu bez icq
<Zetta> a co pouzivas?
<Rolland> qip infium 9000
<Zetta> a to co je?
<Rolland> im podobny jak icq ale lepsi
<Zetta> a to nejde?vyskusame!!!
<Rolland> hovorim ze je lepsi jak icq, tuna hry nejsu
<Zetta> tak potom neni lepsi!!!
<Rolland> ach

Komentář: ICQ proste nemam rad

<Uwaga> kdy dorazite?
<Terka> jj... kolem jedenácté tam jsme...
<Terka> Monča ještě dojí
<Uwaga> tak až dodojí to mlíko tak přijdte
<Terka> okej
<Uwaga> jeste dojí?
<Terka> jj ještě
<Terka> vydrž

Komentář: Monča dojí :-))

<a> ty vole vis jak je tezky umejt semeno ze skla... si to zkus, jsem to myl kdyz jsem si ustrik na terarium co mi lezi pod stolem...
<b> hh
<b> nevim ja tu sklo nemam a do koperce to zaslapnes takze v poho

Komentář: ICQ - Běžný rozhovor

<TurboMysh> huh, doufam ze se to nedostane do vybezku :)
<TurboMysh> moody: v lipe bouri?
-!- moody has quit [EOF From client]
-!- moody has joined #Kavarna
<TurboMysh> evidentne jo :D

Komentář: pocasi 9.8.07

<a> já jsem uzavřel s Bohem tajnou dohodu o tom, že jestli se dostanu na vysokou tak na to budu srát úplně nejvíc jak to jen půjde
<b> s bohem lol
<b> takže kdy bude mejdlo? .-D
<a> jsem totiž dospěl k názoru, že škola je ztráta času a že se tam stejnak nic nenaučím, takže ať mi daj titul a jsme oba spokojení
<b> xD

Komentář: Milovaná škola :-D

<a> hej vole ola je prej z dolan, kristyna je ze Stampek
<b> kdo to říkal
<a> bara
<b> tak ty vole z dolan tak to já budu chodit s olou, tak dem, maj tam dobrou hospodu

Komentář: :)

<a> doooriti... kukni kelo hodin... sa mi vobec nekce spat! idem kukat kakao abo co to ide v telke... si z toho nic nerob, ale ta si jediny onlajn na mojom icq

Komentář: sobota rano :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.