Nejlepší hlášky
<a> cau, vis jak vedu ten tabor a jak tam mam jednoho toho rodilyho mluvciho?
<b> čau jj
<a> no tak si predstav, ze se bavime o ruznejch vyznamech slov typu: fuck, pica, twat, kurva apod... chovame se u toho jako ty dva nejvetsi drsnaci a pak mi tak dojde, ze jsme oba maximalne husty a pijeme u toho mliko :D
<b> :):) uplny rowdies :D
<a> Ahoj, stiahni jeden program je to haluz, uvidíš.
<a> http://www.***.com
<b> OK. Ale keď to je dajaka blbosť ako minule tak si ma nepraj. Ne že to bude dajaky vir.
<a> Neboj, taká sviňa nesom. :)
<b> Už ťahám...
<b> Už skoro mám...
<b> Už mám...
-!- b has quit
<a> ups...
<ON> ahoj, nešla by si von ?
<ONA> prepáč... nemôžem, opravujem raketu
<a> Hej mám to nový NHLko chces ho pujčit?
<b> Ne dík, mě fotbal nezajímá...
<Natynek> Jdu si umýt zuby !..
<Rado> nee... je Mentalista :D
<Natynek> nemůžu najít peneženku !
<Rado> tak si zuby vyčisti něčím jiným...
Komentář: nj...:)
<1> No doufám, že zas nebudeš celej večer sedět u notebooku!!!!
<2> Neboj, pujdu na počítač =D
<ona> spravim kucharku... "Dasa XY: Varime cez internet" :-D A budu dve spiecalne vydania
<on> ne ty budes online poradca:-D
<ona> pre baby: vysypeme polovicu sacku cestovin do slanej vody. Pre matfyzakov a informatikov: vysypeme 5 gramov soli do vody, pockame kym zovrie a nasypeme 250 g cestovin. A na konci bude: "Specialne bonusy: ako pucit cesnak nozikom a ine uzitocne rady"
Komentář: aneb vysvetlite kamarátovi informatikovi ako uvariť syrovo-cesnakovú omáčku na intráku cez internet
<a> a měl sem včera dva kousky heč :P
<b> čeho? čokolády?
<a> ne dvě opálené slečny s bílými vlasy, nejdřív jednu pak druhou
<b> už zase?
<a> a každá se jmenovala Bernard
Komentář: pak to ještě chvilku trvalo... :P
<a> hej bublifuk...
<b> kup jí kytku
<a> a mas kolotoce?
<b> myslím že ne
<a> jsi si jista? podivej se jeste jednou...
<b> a co hnědý méďa?
<a> ne brouky ja nejim...
<b> a Lojza dneska přišel?
<a> jo jo myslim ze v utery by to slo...
<b> a vezmem ruční granáty
<a> na co? svetru tam je prece dost
<b> já jen aby arbitr nezlobil
<a> ale modra je taky pekne cislo...
<b> ale jenom v sobortu na to se hodí pouze blond účes
<a> myslis? a autem by to neslo?
<b> prý že spadl meteorit
<a> ale me se fakt nechce
<b> tak sněz to lego
<a> ne musi jit surfovat po fernetu
<a> ty vole, dneska jsem se tak odrovnal
<b> opilej?
<a> jo byl jsem hrozně, jsem si za každého panáka udělal čárku na ruku
<a> ve výsledku z toho byl plot přes půl ruky, kterej pohromadě držely dvě velké kolmé čáry, jak jsem se zgrcal
Komentář: velikonoce =)