Nejlepší hlášky

<a> cau, vis jak vedu ten tabor a jak tam mam jednoho toho rodilyho mluvciho?
<b> čau jj
<a> no tak si predstav, ze se bavime o ruznejch vyznamech slov typu: fuck, pica, twat, kurva apod... chovame se u toho jako ty dva nejvetsi drsnaci a pak mi tak dojde, ze jsme oba maximalne husty a pijeme u toho mliko :D
<b> :):) uplny rowdies :D

<a> Ahoj, stiahni jeden program je to haluz, uvidíš.
<a> http://www.***.com
<b> OK. Ale keď to je dajaka blbosť ako minule tak si ma nepraj. Ne že to bude dajaky vir.
<a> Neboj, taká sviňa nesom. :)
<b> Už ťahám...
<b> Už skoro mám...
<b> Už mám...
-!- b has quit
<a> ups...

<ON> ahoj, nešla by si von ?
<ONA> prepáč... nemôžem, opravujem raketu

<a> Hej mám to nový NHLko chces ho pujčit?
<b> Ne dík, mě fotbal nezajímá...

<Natynek> Jdu si umýt zuby !..
<Rado> nee... je Mentalista :D
<Natynek> nemůžu najít peneženku !
<Rado> tak si zuby vyčisti něčím jiným...

Komentář: nj...:)

<1> No doufám, že zas nebudeš celej večer sedět u notebooku!!!!
<2> Neboj, pujdu na počítač =D

<ona> spravim kucharku... "Dasa XY: Varime cez internet" :-D A budu dve spiecalne vydania
<on> ne ty budes online poradca:-D
<ona> pre baby: vysypeme polovicu sacku cestovin do slanej vody. Pre matfyzakov a informatikov: vysypeme 5 gramov soli do vody, pockame kym zovrie a nasypeme 250 g cestovin. A na konci bude: "Specialne bonusy: ako pucit cesnak nozikom a ine uzitocne rady"

Komentář: aneb vysvetlite kamarátovi informatikovi ako uvariť syrovo-cesnakovú omáčku na intráku cez internet

<a> a měl sem včera dva kousky heč :P
<b> čeho? čokolády?
<a> ne dvě opálené slečny s bílými vlasy, nejdřív jednu pak druhou
<b> už zase?
<a> a každá se jmenovala Bernard

Komentář: pak to ještě chvilku trvalo... :P

<a> hej bublifuk...
<b> kup jí kytku
<a> a mas kolotoce?
<b> myslím že ne
<a> jsi si jista? podivej se jeste jednou...
<b> a co hnědý méďa?
<a> ne brouky ja nejim...
<b> a Lojza dneska přišel?
<a> jo jo myslim ze v utery by to slo...
<b> a vezmem ruční granáty
<a> na co? svetru tam je prece dost
<b> já jen aby arbitr nezlobil
<a> ale modra je taky pekne cislo...
<b> ale jenom v sobortu na to se hodí pouze blond účes
<a> myslis? a autem by to neslo?
<b> prý že spadl meteorit
<a> ale me se fakt nechce
<b> tak sněz to lego
<a> ne musi jit surfovat po fernetu

<a> ty vole, dneska jsem se tak odrovnal
<b> opilej?
<a> jo byl jsem hrozně, jsem si za každého panáka udělal čárku na ruku
<a> ve výsledku z toho byl plot přes půl ruky, kterej pohromadě držely dvě velké kolmé čáry, jak jsem se zgrcal

Komentář: velikonoce =)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.