Nejlepší hlášky
<Petr> Tak co, byla včera romantická noc?
<Pavel> Ti odpovím otázkou: Má to dvě nohy a strašně to krvácí, co to je?
<Petr> Půl psa?
<Pavel> Ne, Jitka.
<Jesusko> Ty vado u nás je pěkná zima :-/
<Solitárka> tady moc ne
<Proluxis> já mám zatopeno
<Kellien> mě za oknem zamrzaj kočky při chůzi
Komentář: Jednoho chladného dne
<já> já mám takový vlastní motto ..
<já> co nevím, to vymyslím, co nevymyslím, to mi poradí strýček google .. ještě mě nezklamal
<ona> mam tricko s napisem "f*ck google, ask me" na google ja nespoliham ..
<já> já bych prohodil "google" a "me" a pak bych tu část za čárkou vynechal
<a> zitra na pitevnu to zas bude sranda :-D
<b> to se nekdo ma
<a> chtela bys?
<b> jj
<a> mozna ze tam maji este misto v mrazaku zeptam se
<Tanarri> mám ráda naše kocoury, protože jsou naši, ale kočka je venkovní zvíře. Vadí mi, že sere doma, ničí věci, leze po nábytku - je nepřizpůsobivá
<Tanarri> takovej cigán zvířecí říše
<a> Vcera jsem zuril nad tim <b> pocitacem. Ne a ne fungovat, nakonec jsem na to prisel. Ironii je, ze mam tricko s RTFM (Read the facking manual) a sam jsem ho necet.:o)
00:04:19 <a> rekni mi neco pozitivniho
00:04:51 <b> nereknu, je osm rano, spala jsem ctyri hodiny, boli me hlava a jdu do skoly!!!!!!!! promin :-D
Komentář: odpovida slecna z Japonska
<ona> poradíš mi nějakej pěknej romantickej film s dobrym koncem? :-)
<on> porno
<VD> světlo pomalu mizí, vytrácí se jako mlha s dením svitem. Zůstává jen temnota. Jediná všeobjímající, plná a neobměkčitelná. Jako jediná jistota.
<PJ> Copak, viděla si výplatní pásku?
Komentář: Jak basnici prichazeji o iluze..