Nejlepší hlášky
<Senpu> aloha jak je
<L> Mám se dobře a ty ?
<Senpu> ujde to budeš na treningu ?
<L> Budu
<Senpu> posles mi odkaz na e-shop specham a ty si mi to slibil
<L> Já ho neznám
<Senpu> <|>
<L> Tady jeho Mamka, proto to nevím, co to je ?
<Senpu> Kyklopovo oko
<L> Ale mi Tomáš říká, že je to ehm, dámské přirození
<Senpu> Tomáš je sprosťák
<L> Ale já se ptala i kamaráda a on to potvrdil
<Senpu> Oba jsou sprosťáci, je to kyklopovo oko
<L> hoj kámo, už jsem tu já .. Hodně kámošům se povedlo psát si s mamkou, ale nikdo jí ještě p*ču neposlal. Vlastně ,,kyklopovo,, oko.
<Senpu> Skočila na to ? :D
Komentář: To je jasné kyklopovo oko
<A> a ktery soubor bych si mel podle tebe hacknout a presunout?
<B> :-)
<B> Pavlu
<A> ta je za moc dobrym firewallem
<B> každý firewall je průstřelný
<A> Simona je asi nekompatibilni na mem hardwaru...
<B> na haredwaru? :-DDD
<B> já teda myslela, že uvažujeme spíš o softwarové stránce, ale asi mi něco uniklo :-D
<A> no ale software musi na danem hardware fungovat
<B> a ty jsi testoval hardware?
<A> Simona je ta lesbicka
<B> no... dobrá
<B> tady je nekompatibilita zřejmá
<A> :)
<B> i když to je pořád dané spíš softwarově, hardwarově by to šlo, ale špatně by se instalovaly ovladače
<A> :D
Komentář: není soubor jako soubor...
<a> kurňa proč nejsme bohatí a nemáme frézu?!:(..tož nic, vemu lopatu a jdu na to:)
<b> Mám ten samý problém.. přemýšlám že bych udělal frézu z našeho důchodca, stejně určitě nemá nic důležitého na prácu :D
<c> Nejlepší by bylo geneticky zmutovat krávu, aby místo trávy žrala sněch. :-P
<b> a čím bys ju pak krmil v létě vole? :P
<c> Ničím, po první táním z nich uděláš oběd a naplníš mrazák. 2 kusy ze stáda pošleš na Sibiř..
<b> dobrý plán, to bych pak půl roku žral enom hovězí steaky, ty já možu :) ok <c> dem hledat krávu a nejaký ten genetický mutátor :D
Komentář: Kalamita lze vyřešit různými způsoby
<a> Kámo ta tvoje ségra je taky dobrá. Na jaký kluky je? :-)
<b> Na starší hele
<a> o kolik starší ?
<b> No nevim,ale ten kterýho měla naposled chodil s mým dědou do školy
<a> ty vole já su... píšu čtenářák a mám větu "Hrad, který byl na polovině soupeřovy strany" ... zkurvenej fotbal ... a to mám z druhé strány na třetím řádku od konce tj na sebevraždu ... jdu to přelepit
Komentář: nevyplatí se psát ČD a při tom poslouchat komentátory MS
<a> Čau, prosím tě... mě přišla objednaná nokia a když chci přes bluetooth něco dostat do mobila tk mi to na začátku napíše, že chce nějaký instalační CD... mám jen jedno a to na instalaci nevypadá... a když jo tak po přečtení všech práv nejde dál... nebyl by nějakej program jako bluetooth do počítače, abych nemusel používat usb?
<b> a ty máš snad v počítači bluetooth?
<a> to nemám, ale na cd si ho tam nainstalovat nepůjde?
<b> bluetooth je hardware
Komentář: Že bych si nainstaloval nový Core 2 duo? :))
<Clark> hey u nás se snad střídá roční období aj v ledničce.
<Clark> sem si vytáhl máslo, že si dám rohlík a vono bylo rozotpený, jenže v zimě bývá normálně ztuhlý
<Eveni> a funguje vám lednička?
<Clark> měla by?
<a> Jak bylo na školním výletě?
<b> uz rano jsme se pred nadrazim zhulili a celej den byli strasne veseli
<a> Lol... feťáci, už byste mohli přestat, přeháníte.
<b> tos este neslysel to nejlepsi
<a> Povídej
<b> na ceste zpatky ve vlaku to jeste pusobilo... sedeli sme se trema kamosema v kupe s nejakym dedousem. synci furt mluvili o drogach a ten duchodce se na nas furt cumel... najednou mi v tu chvili prislo straaasne srandovni vytahnout z kapsy krabku snupaciho tabaku a nahlas se zeptat: "Date si nekdo lajnu?"
<b> ten dedous se tam malem slozil, vybehl ven a dovolaval se pruvodci
Komentář: ...a té už to tak vtipné nepřipadlo