Nejlepší hlášky

<Domisek-bigiesek> tanecni bylo hrube enom sem cucel do vystrihu
<inox> *JOKINGLY*
<inox> to já dycky čučím na nohy aby se ně neplétly :D
<Domisek-bigiesek> na nohy jebu na kozi cucim
<inox> aj když se pletou? :D
<Domisek-bigiesek> nohy neresim bud oci nebo kozi!
<Domisek-bigiesek> tak se trochu poslapem zastavime a valime na novo! :)

Komentář: oči nebo KOZI... nic jiného ;)

<x-only> x-only@poem ~ $ ls
<x-only> bash: /usr/bin/ls: No such file or directory
<x-only> crap
<x-only> ten upgrade nejde uplne podle predstav..
<x-only> ;)

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<Ados> Dneska je prej ta miss.....:D
<Artemis> Jéžiš :D Škodovka určitě vyhraje
<Ados> No to nevím....jde tam tam schellby, bo jak....to je kunda docela
<Artemis> Kunda... to jsou tituly
<Ados> Dobře, tak pro tebe tedy "hezké děvče"
<Artemis> :D
<Artemis> Jako na tohle žádnou nesbalíš, když přijdeš a řekneš: Hééééé pyčo woe si pěkná kunda fakt že jo woe héééééééé he héé chci s tebou šukat woe tralalaá hé

Komentář: jak sbalit slečnu

<ona> Já se nudím...
<ona> Udělej něco!!
<on> OK, jdu si zahrát Armu. Měj se!

<a> Zahrajeme pexeso???
<b> Nee, mně se to nechce stříhat
<a> Tak zahrajem vcelku!!!

<a> já se před zápasem pokřižuju a dotknu se vápna
<b> já dojdu ráno do kostela, kopačky si vymáchám ve svěcený vodě, chrániče si nechám posvětit a požádám faráře ať nám jde dělat pomezního

<a> a kde chces brat peniaze?
<b> neviem
<b> ti vravim ze setrim
<a> z coho
<b> no tak menej sa umyvam

<a> A čo 3. svetová... Čo myslíš? Nastane? Kedy? Ako? Medzi kým? Zničíme Zem atómovou vojnou? Alebo bude navždy mier? Bude hladomor ako tomu bolo v Rusku? Kto vyhrá? Je len otázkou času kedy sa to všetko začne? Píš.
<b> Myslim, ano, neviem, neviem, medzi amerikou a..., ano, nie, mie, neviem, ano, pisem

Komentář: Stručná odpoveď

<a> remíza... prosrali sme to
<b> mrdam na všechno!
<a> sejmem spolužákaX
<a> zejtra
<b> ty woe já mu dam... podržíme si ho navzájem... budem se střídat
<b> jako vo mlácení

Komentář: Špatnej tip na zápas Budějovice - Slavia od spolužákaX. Prohráli sme spoustu peněz.

<Bauer> Muži su o moc inteligentnejsie ako zeny
<Adell> Ano? Tak mi povedz jeden priklad
<Bauer> Einstein

Komentář: Holky su lamky

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.