Nejlepší hlášky
<a> ty mi nevies vysvetlit konvenxnost, konkavnost, inflexne body, rast, klesanie, lokalne extremy ?
<b> viem, ale nemam cas.
<a> :( nwm ako sa to robi na priklade x+1/x-1
<b> jednoducho, ale fakt na to nemam cas. musim sa ucit eko
<a> :( :( ok tak priemnu zabavu prajem
<b> nesmajlikuj ma tu, na to mas male kozy a vela penisov aby toto na mna zabralo
<ona> co je dneska za den?
<on> sobota proč?
<ona> sakra, podle antikoncepce má být dneska čtvrtek
<jura> kolik vám ta multikára žere když je prázdná?
<peky> toš podle toho kolik ju naložíš
<a> hoj
<a> jak to jde ?
<b> rikal sem si ze zkusim udelat neco do skoly ..tak instaluju Disciples2
<b> a co ty?
<a> no já se musím učit na zejtra na statistiku píšu .. tak hraju poker
Komentář: Vysokoškoláci
<a> Dneska jsem přišel na to, proč mi nikdo nerozumí a všichni si myslí, že jsem divnej. Přemýšlím moc složitě.
<a> Vlastně všichni jsou takovej MS DOS, kdežto já jsem Windows 95.
<a> Ale všichni běžíme na 486 se 4MB RAM.
<a> hej v cem jsem te to vcera videl jet? ty mas Cayenna?
<b> nemam, to je fotrovo,s tim jenom jezdim.ale uz s tim ted jezdit nemuzu
<a> a proc?
<b> fotr me nacapal jak jsem v tom sukal jeho sekretarku :-(
Komentář: kdyz se nekdo ma a ani nehne prstem
<a> poučení dnešního večera, nikdy nestahuj víc věcí dohromady
<a> neb se pak může stát, že svoje tabulky k projektu nalezneš ve složce s pornem, sáhodlouze uvažujíc, jak že se tam mohly dostat
<ona> To jo, celá matika je pošahaná, kokotiny kteýr nikdy nevyužiješ...
<on> to teda
<on> pero si zmerit umim to me staci
Komentář: No aspon k necemu to cely je... :)
19:14:13 <a> jak dlouho to jeste potrva?
19:15:21 <b> jeste 3 minuty :)
19:15:25 <a> aha
19:15:26 <b> 1
19:15:45 <a> to sou nejaky kratsi minuty nez sou ty bezny ne?
<Drauger> hej kdybych ju aspon každej den nepotkával... v škole... a nebo v buse... a vždycky si tak blbě stoupne!!
<Drauger> jako ona :-D
<Kitty> No jasně "ona"
<Drauger> woe to tak blbě vyznělo
Komentář: prostě Lukes