Nejlepší hlášky
<A> Hele, neplánuješ si taky koupit inlajny???
<B> Teď ani ne.
<A> Nerad bruslíš?
<B> Ale ne, jsem chudej student, chápeš.
<C> ... a máš dvě ledvniny?
<J> Neni nad to, když si vezmete Paralen, horečka spadne na 38 a začnete rozeznávat jednoduchý tvary a vnímat čas...
<H> nevim proc si na to beres paralen, kdyz vetsinou toho stavu chces docilit :D
Komentář: Status na FB v nemoci.
<PJ> Před vámi jsou utěsněné dveře.
<a> To bude chtít nečím vyrazit
<já> Tome, budeme potřebovat tvoji chytrou hlavu :D
<a> cau
<a> tak zitra s tebou počítám
<b> zdar
<b> jasne
<a> super
<b> v koli kto vypukne?
<a> asi kolem osme hodiny budu tam uz driv
<b> dokonce muzu poradne kalit, vcera jsem se nechal schvalne vyloucit a v sobotu nehraju
<a> :DDD
Komentář: Značka notorismu, když musíš tak musíš... :D
<lmps> Když chci o kondomech napsat, že jsou špatné, asi není úplně vhodné psát, že jsou pěkně na pí*u, co?
<Krýťa> rozhodně nepiš - do pí*i s nima:-D
<a> nechapu jak tohle muze nekdo preposlat dal
<b> taky ne
<b> zensky...
<a> jn
<b> fotka decka trocha brnkani an city a jsou hotovy
<a> tak
<a> asi preposlu retezak, za kazdy preposlany email mi vyroste pero o 0,1 cm! posilejte to dal!:D
<b> hele vis co sezenu kocarek narvu te do deckejch podvlikacek a pojedem nekam zebrat, ze mas tezkou demenci a navic trpis enorme rychlym starnutim tela....sice ti jsou teprve 3 roky ale telo mas jak 25letej...
<b> a vydelame majland
<a> ok, slintat na povel uz umim
<b> ani se s tou demenci nebudes muset moc snazit
<b> staci ukazat flasku piva a jeden brindak nepostaci
<b> navic 3letej a uz alkac
<b> mi rekni komu by se te nezzelelo
<a> Mám takovou schopnost... Vím kdy přestat prokrastinovat přesně v momentě kdy mi začíná téct do bot... a to je zítra.
Komentář: Zkouškové
<a> Zajímavé, přidalo to 2 záznamy místo jednoho a každý je jiný...
<b> Genialni, stvořil si prvni umělou inteligenci pro školní web
<a> A jakej máš ty styl?
<b> no sem něco mezi EMO-Hopérem-Hipíkem a teda občas si zajdu i na diskotéku
Komentář: takže úplně normál...
<a> A prečo celú rovnicu vynásobíme číslom 42?
<b> Lebo je to univerzálna odpoveď na základnú otázku života, vesmíru a vôbec?
Komentář: Doučovanie rovníc cez skype