Nejlepší hlášky

<a> pošli 1101101i prosi1101101tě pís1101101eno 1101101, nejak 1101101i nefunguje

-!- <a> has joined
<a> jsem zpátky a už se nehodlám s nikým hádat
<admin> bohužel ... no doufám
<admin> já mám hodně hádavou
<a> tak snad je dobrá v posteli
<admin> povahu...
-!- <a> was kicked by admin

Komentář: pěkný :-D

<a> kámo to je v hajzlu
<b> proč? Co je ?
<a> Napsal jsem svýmu vedoucímu Bakalářky Vážený pane magistře..
<b> ty jsi kkt, dyť on je Ing.
<a> počkej, tys mu píšeš s tím, že je Ing. ?
<b> jj...
<a> no, jenže, on je Judr
<b> a kurva...

Komentář: Máme oba stejnýho vedoucího

<a> muzu si u tebe neco vytisknout?
<b> Nemáme žlutou
<a> to nevadi, ja tam mam jen fialovou a oranzovou!

<kamil> hej, co ty tu děláš?
<chrissy> hackuju skynet přes televizor pomocí teletextu

<a> cau, tak jak dopadlo to vnitro z matiky?
<b> nic moc, abych pravdu rekl
<a> to me mrzi, cim to?
<b> no, zkus si potom nekdy nechat od ucitele na konzultaci vysvetlit, ze lokalni maximum z nekonecna se nejspis nebude nazyvat nekonecnik

<a> vtáčiky čvirikali, že k nám zajtra zavítaš :)
<b> máte dobre informované vtáctvo.

<a>:Doufám, že nebudeš mít afro. Balit holky na "Čau, já jsem <a> a tohle je můj kámoš co vypadá jako palma"

<a> jako, jedu kolem vás a tam úplná tma
<a> co to?
<b> Ty si ježíšek! Přiznej se!
<a> proč jste po tmě?
<b> no protože jsme si svítili stromečkem, to se na Štědrý večer dělává
<a> vy o vánocích šetříte, abychom mohli v létě dělat LANpárty.... vy jste ti nejštědřejší lidi, co znám !!

Komentář: Proč se na Štědrý den nesvítí lustrem? :D

<a> nechces v necem pohledat bugy ? :) dnes na to mam stesti
<b> :DDD
<b> co se ti posralo
<a> sahnu na volebni system skoly vidim bug
<a> sahnu na gmail vidim bug
<b> :D
<b> tak si nesahej do rozkroku :D
<b> "sahnu a vidim BUG"

Komentář: Jabber komunikace

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 23 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.