Nejlepší hlášky
<a> pošli 1101101i prosi1101101tě pís1101101eno 1101101, nejak 1101101i nefunguje
-!- <a> has joined
<a> jsem zpátky a už se nehodlám s nikým hádat
<admin> bohužel ... no doufám
<admin> já mám hodně hádavou
<a> tak snad je dobrá v posteli
<admin> povahu...
-!- <a> was kicked by admin
Komentář: pěkný :-D
<a> kámo to je v hajzlu
<b> proč? Co je ?
<a> Napsal jsem svýmu vedoucímu Bakalářky Vážený pane magistře..
<b> ty jsi kkt, dyť on je Ing.
<a> počkej, tys mu píšeš s tím, že je Ing. ?
<b> jj...
<a> no, jenže, on je Judr
<b> a kurva...
Komentář: Máme oba stejnýho vedoucího
<a> muzu si u tebe neco vytisknout?
<b> Nemáme žlutou
<a> to nevadi, ja tam mam jen fialovou a oranzovou!
<kamil> hej, co ty tu děláš?
<chrissy> hackuju skynet přes televizor pomocí teletextu
<a> cau, tak jak dopadlo to vnitro z matiky?
<b> nic moc, abych pravdu rekl
<a> to me mrzi, cim to?
<b> no, zkus si potom nekdy nechat od ucitele na konzultaci vysvetlit, ze lokalni maximum z nekonecna se nejspis nebude nazyvat nekonecnik
<a> vtáčiky čvirikali, že k nám zajtra zavítaš :)
<b> máte dobre informované vtáctvo.
<a>:Doufám, že nebudeš mít afro. Balit holky na "Čau, já jsem <a> a tohle je můj kámoš co vypadá jako palma"
<a> jako, jedu kolem vás a tam úplná tma
<a> co to?
<b> Ty si ježíšek! Přiznej se!
<a> proč jste po tmě?
<b> no protože jsme si svítili stromečkem, to se na Štědrý večer dělává
<a> vy o vánocích šetříte, abychom mohli v létě dělat LANpárty.... vy jste ti nejštědřejší lidi, co znám !!
Komentář: Proč se na Štědrý den nesvítí lustrem? :D
<a> nechces v necem pohledat bugy ? :) dnes na to mam stesti
<b> :DDD
<b> co se ti posralo
<a> sahnu na volebni system skoly vidim bug
<a> sahnu na gmail vidim bug
<b> :D
<b> tak si nesahej do rozkroku :D
<b> "sahnu a vidim BUG"
Komentář: Jabber komunikace