Nejlepší hlášky

<a> Tak co jak de škola?
<b> no, mamka me uz na zacatku roku rekla, ze jestli budu mit na vizu ctyrku, tak se mam rozloucit s compem.
<b> A diky tomu, ze se s nim uz od zacatku roku loucim ji fakt dostanu :)

<a> Dneska mě vyhodili z práce. Já to mr*ám!
<b> já to dnes fatk mr*ám...
<c> Rozbil se mi komp!!!Já to mr*ám!
<d> mr*ám školu!
<e> já nemr*ám nikoho:(

Komentář: tohle mě rozsekalo :D

<a> Ahoj, říká ti něco pravděpodobnost?
<b> 5%

<a> Tak se teda sejdem ve dvě na náměstí ok?
<b> Ve Stormwindu?
<a> Ne myslim v realu vole

Komentář: Stormwind je město ve hře WoW

<a> dneska jsem jel 20km Francouzkým vozem. Lépe řečeno Francouzkou mrdkou. Tam je blbě úplně všechno - je až neuvěřitelné, co dokáže zasranej Frantík zkurvit na jednom autě. Co dělají všichni výrobci aut vlevo, tak Francouz udělá uprostřed, protože vpravo by to někdo hledal... Divím se, že to nemělo zpátečku místo trojky...

<a> aaaa posrany rusky opozdeny stream :D:D z vedlejsiho panelaku rvou driv :D

Komentář: Hokej Česko x Rusko

<a> ktovie jaky moze byt zivot v moskve
<b> kratky
<a> rofl

<a> hmmm prave jem dosel k zjisteni, ze srackovitost designu je primo umerna poctu hodin nad nim stravenych a mnozstvi osob do nej zahrnutych :-D :-D :-D

Komentář: true true

<a> hej jo co znamena "d" pred nakou neznamou ?
<a> ja mylel ze to je derivace ale neni
<b> diferencial
<a> aha a cesky ?
<b> Diferencial

<Carlos> zdar, jsme se dlouho nevideli, nekdy musime skocit na pivec :)
<Rulis> Čau, yy, někdy skočíme pokecat. :)
<Carlos> A co jinak? jak je?
<Rulis> Celkem na hovno, co Ty?
<Carlos> ja pohoda,jak to ze na hovno?
<Rulis> Serou mě hovna
<Carlos> Cože? :D
<Rulis> Každý týden kosím zahradu, no a za naším barákem je takový ten plac, kde hrajem fotbal a tak... no a tento zasraný rok tam je co týden více a více kočičích a psích hoven kurva, toho psa od sousedů asi brzy sundám. Fakt to není do píče normální! Oni tam snad viděj cedulku s nápisem za každý kabel, který zde položíte dostanete kolečko uzeného! Jestli to tak půjde dál, budu kosit hovna a ne trávu!

Komentář: Každého štve něco jiného!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 22 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.