Nejlepší hlášky

<a> Když po něčem toužíš tak si za tím jdi a nevzdávej se toho..:-) :-*
<b> bezva rada. Kdyby mě někdo půlku dalšího století neviděl, jsem na návštěvě u Malého Prince

<a> Nazdar, nevieš povedať prosím ťa koľko je meter kubický metrov štvorcových?

<a> Hledá se slečna kolem 15-ti let ktgerá by si mě na icq hnedka nehodila do ignore listu :D

<xx16_d0Mtch@> hellooooo
<b> jee ahoj dominika, kedy oslavime 17-ku?
<xx16_d0Mtch@> kdo si, ja ta nepoznam
<b> ani ja teba
<b> len vim, ze si dominika a budes mat 17 :)
<xx16_d0Mtch@> a jak to vies?
<b> uderil som sa do hlavy a dokazal precitat tu hatlaninu v tvojom nicku :))

Komentář: d0Mtch@ = domča = dominika :))

<a> kua ....prosba..muzes me zalozit dvema kulkama...do zejtra stopro..potrebuju na vecer. pls. dik
<b> kulky mam jen jedny, mam je rad a nedam
<a> KILKAMA! blbej prejklep :))
<b> hodne :)

<a> hej koukni ven na ten měsíc.... celkem hustý ne?
<b> jj hej já bych chtěl bejt na měsíci... :-)
<a> co? tobě nestačí že seš v prdeli viď?
<b> xD

Komentář: večer na intru...

<a> facebook me zase dostal :)
<a> vis jak mas takovy to "Facebook je dostupný v 65 jazycích" ..
<a> tak pod tim je:
<a> Narozeniny uživatele <c>
<a> a vedle toho den, kdy ma narozeniny
<a> kdo by rek, ze to Sunday prelozi jako Slunce :D

Komentář: dostupnost nadevše...

<a> nazdar normálně chudák můj bratr
<b> co mu zas je? =D
<a> teďka sme přijeli z dovči. Bratr tam chtěl zajít do striptýzovýho klubu
<b> a zašel?
<a> zašel ale do špatnýho, teď si nemůže sednout na prdel!

Komentář: sraz gayů z Transylvánie

<on> ahoj, moc hezká slečna, jak se máš? :)
<ona> ahoj, vy kluci ste fakt hrozní, neumíte začít seznamovací konverzaci něčím originálním?
<on> njn, prvních pár minut je vždycky takových nevýrazných neslaných, jak se máš, odkud si, jaký máš koníčky, co studuješ ...
<on> nechceš mi dát šanci a předstírat že už si tak měsíc dva píšem? :))
<ona> no tak se ukaž
<on> ok, tak jaký máš koníčky? nějak sem to zapomněl ;)

Komentář: holka asi nechápala ...

<Fernie> Pobavte me
* Fernie se nudi v praci
<Cmoudak> dopravni inspektorat nema auta a tak bude peticlenna hlidka mit pesi hlidku do vedlejsi vesnice :D
<Fernie> looool
<Cmoudak> tjn ... ale neni to smesny ja budu slapat taky

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 10 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.