Nejlepší hlášky

<jakub> a kde študuješ?
<aduska> v trnave
<jakub> a aký smer?
<aduska> ved trnava...

<a> SMRT ABSTINENTOM
<a> maju lepsie reflexy a nicia ma v teewars
<b> a: um si pozival vcera? :D
<a> praveze nie
<a> alebo su typci na speede alebo co
<a> ked sa proste pozriem ako rychlo ma zosupuju tak nie je mozne mat take reflexy u normalneho cloveka
<a> bud je to abstinent alebo je na nejakych drogach

<Scratcher> právě mě napadl nový vynález...
<Scratcher> jmenuje se to... anální laser...
<Scratcher> ještě sice nevím co to bude dělat a jak to bude vypadat ale bude to sloužit k mučení válečných zajatců...

<a> A nemáš doma někoho počítačově chytřejšího?
<b> Já jsem chytrá
<b> Akorát mě ta věc nemá ráda :o(

<a> Čus, ty voe dneska mě dojmulo Nero a asi mám v háji vypalovačku! :-(
<b> Ahoj, jakto?
<a> No vrazím tam prázdné DVD, že ti smahnu ty filmy.
<b> Ty, které mě slibuješ už měsíc?
<a> Jo přesně ty. A víš co, zvolím Nové DVD atd. a naráz hláška (něco ve smyslu): Toto DVD nemůže být vypáleno. V duchu se zamyslím proč, a pod tím: Toto DVD je prázdné.
<b> LOL :-D

Komentář: No nenaralo by vás to?! (romka je na reklamačce)

<Xsi> Safra ja uz jsem fakt hotova, pet hodin sedim u laptopu, ktery nikdy nemel mys, poskrabu se na zadech a najednu hrabnu po mysi, div si nevyleju sklenku... XD

<a> Tenhle svět je natolik krutý, že dokonce ponožky nemůžou najít svojí drahou polovičku :D

<a> čus <b> :D . hele, nevíš co to je za popruchu, když ti monitor nezobrazuje nic, krom barevných pruhů ? :D nemůže to bejt zmagnetizovaný ? :D
<b> čus :D nejdřív bych zkusil kábl :D
<a> kábl byl vyzkoušen u mě a funguje :D
<b> fuck :D ... a jak ty pruhy vypadaj ? :D vyfotíš mi to ? :D
<a> <a> odesláno DSC_0103.jpg
<b> 666 kb ... asi to bude posedlý ďáblem :D

<a> Cau kamo,jak je? Nechces se zastavit zamnou ve spitale?
<b> Zdar. Co delas ve spitale?
<a> To je na dlouho. Zacalo to tim,ze sem si nasel holku.
<a> A pred dvouma dnema sem byl na operaci. Zlomena klicni kost,prerazena celist a nadvakrat zlomena noha.
<b> Si neuklidil a ona Te zmlatila lopatou?:D
<a> Ne. Jeji bejvalej je kickboxer a prisel se seznamit. Ja jsem na nej byl trosku hustej:D

<ona> a mne sa paci ked ta nahanaju vsetky hviezdicky policajtov
<on> omg to je tam aj armada
<ona> helikoptera, vela policajnych aut, ten vojensky kombajn ci co to je
<on> tank :D :D :D

Komentář: Rozhovor o GTA: San Andreas

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.