Nejlepší hlášky
<jakub> a kde študuješ?
<aduska> v trnave
<jakub> a aký smer?
<aduska> ved trnava...
<a> SMRT ABSTINENTOM
<a> maju lepsie reflexy a nicia ma v teewars
<b> a: um si pozival vcera? :D
<a> praveze nie
<a> alebo su typci na speede alebo co
<a> ked sa proste pozriem ako rychlo ma zosupuju tak nie je mozne mat take reflexy u normalneho cloveka
<a> bud je to abstinent alebo je na nejakych drogach
<Scratcher> právě mě napadl nový vynález...
<Scratcher> jmenuje se to... anální laser...
<Scratcher> ještě sice nevím co to bude dělat a jak to bude vypadat ale bude to sloužit k mučení válečných zajatců...
<a> A nemáš doma někoho počítačově chytřejšího?
<b> Já jsem chytrá
<b> Akorát mě ta věc nemá ráda :o(
<a> Čus, ty voe dneska mě dojmulo Nero a asi mám v háji vypalovačku! :-(
<b> Ahoj, jakto?
<a> No vrazím tam prázdné DVD, že ti smahnu ty filmy.
<b> Ty, které mě slibuješ už měsíc?
<a> Jo přesně ty. A víš co, zvolím Nové DVD atd. a naráz hláška (něco ve smyslu): Toto DVD nemůže být vypáleno. V duchu se zamyslím proč, a pod tím: Toto DVD je prázdné.
<b> LOL :-D
Komentář: No nenaralo by vás to?! (romka je na reklamačce)
<Xsi> Safra ja uz jsem fakt hotova, pet hodin sedim u laptopu, ktery nikdy nemel mys, poskrabu se na zadech a najednu hrabnu po mysi, div si nevyleju sklenku... XD
<a> Tenhle svět je natolik krutý, že dokonce ponožky nemůžou najít svojí drahou polovičku :D
<a> čus <b> :D . hele, nevíš co to je za popruchu, když ti monitor nezobrazuje nic, krom barevných pruhů ? :D nemůže to bejt zmagnetizovaný ? :D
<b> čus :D nejdřív bych zkusil kábl :D
<a> kábl byl vyzkoušen u mě a funguje :D
<b> fuck :D ... a jak ty pruhy vypadaj ? :D vyfotíš mi to ? :D
<a> <a> odesláno DSC_0103.jpg
<b> 666 kb ... asi to bude posedlý ďáblem :D
<a> Cau kamo,jak je? Nechces se zastavit zamnou ve spitale?
<b> Zdar. Co delas ve spitale?
<a> To je na dlouho. Zacalo to tim,ze sem si nasel holku.
<a> A pred dvouma dnema sem byl na operaci. Zlomena klicni kost,prerazena celist a nadvakrat zlomena noha.
<b> Si neuklidil a ona Te zmlatila lopatou?:D
<a> Ne. Jeji bejvalej je kickboxer a prisel se seznamit. Ja jsem na nej byl trosku hustej:D
<ona> a mne sa paci ked ta nahanaju vsetky hviezdicky policajtov
<on> omg to je tam aj armada
<ona> helikoptera, vela policajnych aut, ten vojensky kombajn ci co to je
<on> tank :D :D :D
Komentář: Rozhovor o GTA: San Andreas