Nejlepší hlášky

<a> tak po mimo, ale neuveríš, čo sa mi stalo ráno..som sa zobudil na to jak mi mama strihá briadku...:D...teraz ju mám o 2cm kratšiu
<b> čože?..tak to by neprežila u mňa
<a> ja som bol tak mimo, že som jej iba vynadal. Ale ona sa už dlho vyhrážala, som nevedel, že by to fakt spravila...:D

Komentář: len aby mu za chvíľu aj vlasy neostrihala..:D

<a> Testuješ kód v ff?
<b> Ani ne...
<a> Proč?
<b> Než se ff nastartuje web už dávno jede.
<a> To je fakt tak pomalej?
<a> Není, odpřísáhl bych že jsem ho včera viděl soutěžit se šnekem a o prsa vyhrál.

<a> spíš? :D
<b> nespim, proč ? :D
<a> už nic, už jsem z toho ředidla vystřízlivěl :D
<b> ředidla ?
<b> děláš na tom autě jo ?
<a> připomeň mi, abych si příště nechal otevřený dveře od garáže :D

<a> Už sis stáhnul ten film?
<b> Jakej?
<a> Libertin přece!
<b> jo ten, no jsem se k němu ještě nedopracoval
<a> co, krom tvý paměti ti v tom brání?
<b> k čemu?
<a> takže nic :D

<oli> poslu ti ten zivotopis na zkontrolovani
DCC SEND request sent to b: zivotopis.docx
<b> icq mi ukazuje ze to ma 4,29 GB wtf?
<oli> no dit je toho docela dost co vsechno umim :-D
<b> tos tam psal takovy veci jako, ze umis zmacknout kazdou klavesu na klavesnici ne? :-D

Komentář: prehanel samozrejme :-D

<a> zdravím chci se vás zeptat jakou máte zkušenost s kreatinem. kámoš mi zdělil že po vysazení kreatinu se svaly promění ve vodu a chtel jsem se teda zeptat co se stane když přestanu brát kreatin :)
<b> umřeš

<a> blba otazka...,ale jak mam udrzet pri libani sliny
<b> normálně já ti poradim UTŘI SI HUBU

Komentář: řešení je většinou vždycky to nejednodušší :D

13:04:07 <a> cau, tak dnes som si nainstaloval debian
13:04:51 <a> pocitam ze tak do mesiaca budem hacker, inac nechapem ludi co hovoria ze to je pre ludi ktory kodia, vsak sa v tom robi uplne lahko
13:05:32 <b> :D tak to drzim palec
20:04:31 <a> cau, ako tu dpc nainstalujem ettercap? to je vsetko dojebane nic tu nefunguje

<a> hele a ty už máš všechny zkoušky?
<b> jo, včera sme měli poslední, dost sme to oslavili, pak sme šli pro zásoby do Billy, a Honza byl už uplně na papriku, stál u regálu s toaleťákama a řval na celej krám: "NEKONEČNÁ RULIČKA!!!"

Komentář: na každym balení velká osmička

<on> noc v pokročilom štádiu, teplota zase stúpa. Idem dať sprchu a asi spať
<ona> mal si si zohnať niekoho do postele na vypotenie :-)
<on> zoberem si sveter
<ona> povedala som niekoho...nie niečo :-)
<on> tak si zoberem niekoho sveter

Komentář: s rastúcou horúčkou klesá chuť na...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 10 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.