Nejlepší hlášky
<ona> Vy chlapi jste fakt nechápaví :-P
<on> Jo jsem? O:-)
<ona> Chlap nebo nechápavý? :-P
<on> tak to byl stěr jak... mlčím :P
<galounek> ahoj zlato
<Pajolina> jaké zlato???
<galounek> ježiši vedle
<galounek> tobě teda čas
<Pajolina> cože???
<galounek> čaj
<galounek> čau* kurva
Komentář: Už nepiju... ty rána...
<a> Hele, máš brigádu?
<b> No mám, proč?
<a> Neděláš s Lenkou?
<b> NE!
<b> Lenka děla semnou.
Komentář: Když se brigádníci mají opravdu rádi
<Smaug> ideme lovit upire?
<Matt> ok
<Matt> ale jebe ti?
<Matt> sak je den
<Matt> ziadne niesu
<421> ved upire sa lovia cez den... v noci lovia upire...
Komentář: debata o upiroch
<a> seshroznapicaanesnasimte
<a> sry promackavam zmrzly klavesy...
Komentář: hlavne nenapadne...
<a> jake mas mate?
<b> píšeš jak číňan
<a> ja mam karamel a chci jine
<b> píše se "jak se máte"
Komentář: znalec caje
<a> Hele tak dneska sem byl s lucku venku a ona na mě "Su rozmazaná?" (jako oční linky) já že: "ne" a ona hned KDE kurva KDE!!!
<a> není to prdel?
<a> Holky, to to my chlapi nikdy nepochopíme asi.
<b> TY ŠMEJDE! SI NORMÁLNÍ PROČ JÍ TO NEŘEKLS!
<a> ?
<b> jaj to je kráva :D :D (beruška tu byla)
-!- b has quit
Komentář: Nesnažme se pochopit ženy.
<a> ved kazdy vie ako chuti a vyzera v skutocnosti cheesburger
<a> aj ked vlastne nie
<a> minule sme si kupili č cheesy, z toho š boli bez syra
<a> a bez uhorky
<b> zapni si anglicku klavesnicu :D
<a> č = 4
<a> š = 3
<b> tak tuto rovnicu som vedel vyriesit aj sam
<a> Ministerstvo zdravotnictví varuje: Používání Windows Vista způsobuje akutní záchvaty vzteku a vražedné chutě...
Komentář: No nemá pravdu? :D