Nejlepší hlášky

<a> Cus
<b> hoj
<a> Co delas v patek?
<b> Cau a chces slyset cely patek, nebo az od určité hodiny? :)
<a> voe

<a> pls, vezmi mi zejtra nejakej ten spolehlivej antivir. Nam to tady nic nedela, ale spoluzak nadaval, ze sem mu na flashce dal vira :-D
<a> dik predem
<b> jj, nic nedela - jenom vam nejde stahovat ^____^
<b> hjfdjnbdsaf
<a> co?
<b> ech sry, jsem spadl smichy ze zidle a zavadil o klavesnici ^_^

<a> Hey to ta tvoje kámoška dělá divný věci pořád?
<b> Jakou hovadinu udělala tentokrát?
<a> No seděla před noťasem, začla zívat, když měla otevřenou pusu uplně nejvíc začla se něčemu chechtat a jak se chechtala asi vdechla slinu a začla se dusit
<b> bože můj :DDD

<a> Zkoušela některá viagru pro ženy nebo má tip na jiné afrodiziakum?
<b> placebo!
<a> a je to hodně dobrý?

Komentář: na náctiletém fóru..

<a> V Jeseníkách zemřel pod lavinou muž, nezachránil ho ani speciální vyhledávač
<b> Že by, nějaký "Avalanche googl" ?:)

<a> ahoj
<b> čas (to je něco mezi čau a čus)
<a> čas je základní veličina soustavy SI ne?
<a> takže svítivost a dobrou noc

Komentář: nj kamaradka už mne někdy vytáčí

<Otec> jdi už spát, furt jen kašleš
<Dcera> ale já dneska spát nejdu
<Otec> tak já nepůjdu zítra do práce
<Dcera> Tak nechoď ..:-D
<Otec> dobře, ale nedostaneš kapesný ..

Komentář: 2 hodiny ráno.. :D

<a> cau
<b> nazdar
<a> to bys neveril, co jsem dneska zazil :D
<b> no tak povidej
<a> jsme jeli se strejckem vratit flasky od piva (plnej kosik) ... a jak jsou v supermarketu ty otravové jak furt neco nabizi, jeste nez vlezes do kramu, tak prej na strejcka: Muzu se vas tady na neco zeptat? a strejcek: ne, nemam cas ... a ten typek prej: no ale jak tak koukam tak zizen mate velkou :D
<b> tak ten to zabil :D:D

<a> hele kdyby delal prezencku na statnicich pred zkouskou, tak ze tam hned budu, zapomnel jsem si index, tak se pro nej vracim
<b> no ja jsem uz na metru, ale zapomnel jsem se oblict do kvadra, tak se take vracim
<a> aha tak se tam snad uvidime :-D

Komentář: Aneb cesta na státnice

<a> Zdar chtěl bych se zeptat co znamenají zkratky CTRL+C a CTRL+V.
<b> CTRL Cizí a CTRL Vlastní.

Komentář: Rychlokurz

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.