Nejlepší hlášky
<a> Hele je hezká, nebo ne?
<b> no reknu ti to takhle..
<b> znáš ty fotáky co maji automatickou detekci obličeje ...:D
<a> lol:DDDD
Komentář: ..."face was not found":D
<ratsnest> Ty vole nepochopis. Vcera jsem byl s Lukasem a Mirkem v kine na Harrym Potterovi
<ratsnest> Sedeli sme skoro az vzadu a jeste pred zacatkem si povidame ne...
<ratsnest> A Mirek prej: to by me zajimalo, esli Fred umre uz tady nebo az v druhy casti
<ratsnest> A lukas na cely kino prej: "coze? von umre Fred?"
<ratsnest> Sem si myslel, ze lidi co tam dou to cetli ale asi ne pac cely kino mu zaclo nadavad do kokotu :)
<ratsnest> No proste Lukas
<jimmy> Ja bejt tebou sem zticha. Kdo mel dve hodinky po svetovy premiere Star Wars III status na ICQ za Darth Wader je Anakin, otec Luka a ze zabil Padme :)
<ratsnest> No jo...trochu spoiler :)
<a> a pujdeš na vysokou?
<b> pujdu na ČVUT v Praze :c)
<a> a to je???
<b> nevim :c) ale jmenuje se to tak :c)
<ona> a jak dlouho to trvá
<ona> než se to too
<on> no podle toho, jak často to too
<ona> no ja to too dělám poprvý
<on> tak to ti gratuluju :-)
<ona> děkuji
Komentář: to too = defragmentace
-!- <a> has joined #Cesta k Rozkoši
<a> ukazu ti ho na webce a udelam snim vsechno co me reknes septni pa cekam
<b> mmm, namaž si ho olejem, mm.. a strč si ho do friťáku.
Komentář: mmm...
<a> Hej ty vypadáš jak Mona Lisa
<b> Kdo to je ?
<a> Ty nevíš kdo to je ?
<b> Není to zpěvačka?
<a> Jo je ...:/
<b> Tak to neznám ,to neposlouchám tyvole
<a> Ale to je obraz!
<b> Cože ? Psal jsi, že je to zpěvačka.
<a> Jo to abys vypadal jak debil , vždyť je to nejznámější obraz na světe!
<b> Cože? Jaktože ho neznám ?
<a> Protože ty znáš jenom wowko ..
<b> Ne, já znám jen od Da Vinciho takovou tu babu..
<Akmunráh> Končim s wowkem, je to moc časově náročný.
<B> Jo to bys měl, pak sou z většiny závisláci..
<Akmunráh> Jn fakt s tim seknu... Poradil bys nákou jinou hru ?
<B> Real Life ;)
<Akmunráh> A to je rpg, strategie..., nebo co ?
Komentář: Klasickej závislák... :)
<a> tak jak to vypada?
<a> tak jak to vypada?
<b> double post --> lama!
<b> double post --> lama!
Komentář: když lagy, tak pro všechny
<a> čekej, mrknu do diáře, jestli mám čas
<b> Blackberry, co?
<a> ne.... diář 2010/11
Komentář: přetechnizovaná doba, no...
<Tom> stale pilne pracuje :)
<Robin> Facebook a icq je práce? :-P
<Tom> To poustim jen o prestavkach :P
<Robin> Odkdy máš pauzu 7-15h?
Komentář: Debata na Facebooku :-)