Nejlepší hlášky

<a> Posles me to teda ?
<b> Kopiruju kurva neser jim !
<a> Nechapu, kdo je sakra jim ?
<a> A proc ji seru ?
<b> Vecerim debile

<segra> prosímtě, co je to to a na druhou?
<> jako axa, když máš 4 na druhou tak je to 4x4 a to se rovná 16, chápeš?
<segra> jo, už to chápu
<> fajn, tak kolik je 5 na druhou?
<segra> 16...

Komentář: logiku jsem zdědila asi jen já....

<A> Mám pulz v pokoji 124... Nie je to veľa?
<B> No trvanlivé mlieko by som si už nekupoval...

<A> : zhroutil se mi svět
<A> : nechci dál žít
<B> : Koho mám zabít?!
<A> : nic..to jen můj život ztratil smysl..
<B> : Proč?....
<B> : Teď nevím, jestli si zas robíš prdel..
<A> : ten šáteček je jablečný...
<A> : PROOOOOOOOOČ?!

Komentář: Nikdy nevím, co z něho vyleze. Až se bude jednat o něco důležítého, už mu to nesežeru..:-D

<Frosty_Satanistic :)> Co děláš v Monacu, Jonesi?
<Mikeho> Dělám, že mi ujel bus :-D
<Mikeho> Možná si pustím na PC nějaký film a pojedu až 22:10 :-D
<Frosty_Satanistic :)> cože
<Mikeho> Tož dojel jsem a musím ještě na bus, a ten mi jede jednou za dlouho
<Frosty_Satanistic :)> Z Monaca do Zlína? To bude busem štreka :D
<Mikeho> Monaco je knajpa ve Zlíně na nádru voe

Komentář: Travel fail

<a> hele mi psala <c>, ze na tebe ma asi spatny icq
<a> taxem ji dal to spravny...
<b> Tak to ti teda FAKT děkuju
<a> uz si te addla?
<b> Jj, tak jsem jí to odmítl
<a> lol :D

Komentář: smula... :)

<a> sak mi neodpisuje... vymazal si ma z priatelov... co horsie este moze byt?

Komentář: virtualny rozchod :D

<TheRipper> a na jakej pohovor jdeš?
<b> na toho protetika do Plzně
<TheRipper> áha... tak velkej výstřih s sebou
<b> na to kašlu, jsem ráda, že mám svetr a tluštý ponožky
<b> a bledá jsem jak zmrd
<b> teda smrt

Komentář: to je podobný... :-D

<Mi11haus> mas naky video s nim?
<Petr Ch.> majou na youtube
<Petr Ch.> w8
<Mi11haus> nejaky konkretni by nebylo? me se tam ukazujou naky auta a naky tancovani :-D
<Petr Ch.> to w8?
<Mi11haus> no
<Mi11haus> :D
<Petr Ch.> ty si kus zaludu! :D :D :D
<Petr Ch.> w8
<Petr Ch.> w eight
<Petr Ch.> cte se t stejne jako wait
<Petr Ch.> :D
<Mi11haus> j tak
<Mi11haus> no a wait tam sou zase naky smazarny ci co
<Petr Ch.> debile ja to mylslel jako POCKEJ :D
<Mi11haus> olalaaaaaaa :-D :-D :-D LOOOOOOOOOOOOOOOOL :-D

<Katka77> Jaký že sou ty stránky vo kterejch si mi řikal?
<Kenny77> lamer.cz
<Katka77> No... mam to... a co mam udělat teď?
<Kenny77> Enter

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.