Nejlepší hlášky

<a> no ja ti neviem. cítim sa proste nejako starý
<b> čo sa stalo tentoraz?
<a> vieš máme teraz v práci nových že 24 25 ročných
<a> to si len tak príde k 200litrovému sudu a keď sa to poriadne nasere nepotrebuje ani jašterku aby to odnieslo na váhu
<a> no a to ja by som sa mohol proti tomu sudu rozbehnúť a skončiť so zlomenou kľúčnou kosťou a ani by to v ňom nežblnklo

Komentář: otcova menšia depresia

<A> Nuda v te skole i kdyz mam notas ..
<B> si najed na www.a*ik.cz sou tam fajne hry :D
<A> xD omg ja radsi hraju na www.red*ube.com :D
<B> TAK to si pak ale slabsi hrac, kdyz si musis hrat sam xD

Komentář: Single player ... :/ setřela mě :D

<a> to si kupuješ stále tú minerálku pretože má zvýšený obsah vápnika a megnézia?
<b> nie ... pretože stojí 40 centov

Komentář: študenti na intráku :)

<a> hele já mizim
<a> za 1. chce se mi spát a za 2. Sharon Stone s někym píchá v tv :D
<a> tak ne on ji topí

<a> Delej seber se a prijd dolu do KFC!
<b> ted nejdu na obed, rozdelal sem si nejakou praci, pujdu pak
<a> Omg mame tu dve fanynky
<b> co si zase proved?
<a> Jak sme delali ten novej informacni system pro tu nasi prumku
<b> no
<a> Tak ted tu sedim vedle nejakejch holek a jenom slysim: hele videlas uz ty novy skolni stranky? Joo sou uplne nahovno, nemuzu najit rozvrhy, stranky predmetu nic..to musel delat nejakej vymatlanej c***k. A to nam jeste nase tridni rikala jaky to bude husty, ze si budeme moct zmenit design na pekny moderni a jsou tam jen nejaky blby autaale pro holky jako treba HK tam neni nic. To delal nejspis ten dement "ucitel"..bych mu nablila do zradla za to.
<b> :D:D rekl si jim neco??:D
<a> Uz se asi balej na odchod, ale asi na ne jeste houknu kde najde ty rozvrhy atd, ale na druhou stranu sem jeste nedojedl tak se bojim, ze splni to cim vyhrozovala:D

Komentář: HK = Hello Kitty

<v> hádej:
<v> :-°(
<v> ~(_8^(l)
<x> prase bradavičnaté a Homer. :)))
<x> ten je skvělej! :)))
<v> ne, to první je Paroubek
<x> no, dyk to říkám...

<a> pozerala som si tie vase fotky zo silvestra a skoro som ta nespoznala
<b> ?
<a> si tam...hmm...zanedbany...
<b> Týždeň na chate v horach, snáď tam nepovlečiem holenie.
<b> Okrem toho, s bradou si ma už videla ;)
<a> ale s tolkymi este nie

Komentář: Nevideli sme sa len 2 roky.

<ona> ty jsi mě dneska nepřišel ani vyšupat :(( nebojíš se, že ti uschnu??
<on> myslíš si, že by to nějaký velikonoce změnily?

Komentář: :D

<Kateřina> teda...jestli budu mít jednou děti a budou zkažený po mě tak je dám k tobě na převýchovu..
<Lukas> víš ským si píšeš?

<a> hej, poraď mi nějakej film, co si můžu pustit..
<b> gangy v new yorku
<a> a je to dobrý?
<b> ne ale pustit si to můžeš

Komentář: :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.