Nejlepší hlášky

<on> proc si myslis ze jsem byl sjetej?
<ona> ja tam byla...
<on> hmm, tak to ovsem uplne meni smysl rozhovoru
<on> neco nemravneho jsem rikal?
<ona> ne prave ze vubec nic
<on> tak to sem byl pravdepodobne dost sjetej

<a> Loučím se, musím jít uložit synka
<b> Ctrl+S

<a> tak sem si včera volala s kámošem..kecali sme asi hodinu a pak sem slyšela jak tam něco chrastí, tak se ptám co tam dělá?
<a> a on mi na to řekl, že hledá mobil, že neví kam ho dal...

Komentář: vrchol zmatenosti

<a> Chcem iba jednu vec... Chcem ju stále, ale neprichádza ku mne... Upieram sa na ňu celou svojou mysľou, ale vždy to vyjde na zmar... Nemôžem bez nej žiť a napriek tomu neumriem... :(
<b> Sauronov prsteň Moci? :D

Komentář: EMO statusy sa dajú tak ľahko PWN-núť :D

<a> Vyhrál sem!
<b> v čem?
<a> Ta naše sázka...
<b> vtf?
<b> ty prohlížeče?
<a> Jasně :D Safari vyhrálo.
<b> hovno - cos to zas vymyslel?
<a> Víš, jak jsme se bavili o tý rychlosti... A debatovali co je rychlejší - Chrom / Safari?
<b> ne asi.
<a> Tak Safari má jedno ohromný plus, co žádnej jinej prohlížeč nemá... Ani ten Chrom.
<b> furt si neřek, vo co de.
<a> Na tý mojí starý kšunce - pomalý, zlobivý... Co na ní nic nefunguje...
<b> ???
<a> Tak jedině v Safari mi běhá redtube.com !

<a> Tak co svatba, b?
<b> Jedině na severním pólu v zimním období, chci pořádnou svatební noc.
<a> Já myslela tu od c a d, ale tvá představa taky není špatná, třeba bych se konečně vyspala :-)

Komentář: Medičky, jediný živočišný druh ve známém vesmíru, který je schopný spojit svatební noc a spánek.

<a> to je divný... počítač mi píše, že mam málo místa na discu, přítom disco neposloucham...

<a> Víš, až tuhle větu dočteš tak zjistíš že nemá žádnej smysl.
<b> dík

<Crusher> čtu hamleta
<DeathPaint> jsi nemocnej?
<Crusher> ne, jsem maturant...

<a> Hm, tak jsem teď mluvil s mámou a říkala, že když budu mít 2 čtyřky na vízo, tak mi veme notebook.
<b> A cos jí na to řekl?
<a> Že když mi vezme notebook, tak jí překonfiguruju router a bude bez televize :)

Komentář: Máme IPTV..

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.