Nejlepší hlášky

<[Bot]ChatStat> Byli byste ochotni poslat neco malo mesicne na ucet hubu a FINANCNE tak PODPORIT CHOD BESTika?
<[Bot]ChatStat> Pro zobrazeni informaci napiste do verejneho chatu hubu +vip
<panvicka.na.plotne> [Bot]ChatStat: Odvadi se z toho dane?

<a> nemůžu na ni přestat nemyslet
<b> musíš přijít na jiné myšlenky. Vždyť se z tý škytavky chudák holka nedostane

Komentář: *IN LOVE*

<a> ty vole me se chce srat
<b> ser na sraní já tři dny nesral a vůbec mě to nesere

Komentář: není co dodat, prostě hovno na Mirandě

<a> no půjdu se vysrat do sprchy a pak můžem ;)
<b> omg
<c> ty hovado!
<a> jej... vysrat, do sprchy*

<a> Zahrajeme si hru, zmáčkněte Enter , potom zavřete oči, zmáčkněte ctrl+v a zase enter.
<b> Nemám se zaco stydět :D
<b> www.strankyprodospele.com/123456
<c> :D www.strankyprodospele.com/654321
<d> www.gugl.com
<a> hele <d> ty máš holku ?

<potencialni zakaznik tazajici se jednoho nejmenovaneho hostingu> Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda poskytujete webhosting pro stránky napsané v programovacím jazyce Java.
<helpdesk nejmenovaneho hostingu> Dobrý den, java skript je jedním ze základních jazyků a je běžně podporován na všech hostingových modelech.

<a> já nestahuju, bojím se virů. Používám pouze torrenty

<a> twe kdybys slisel co neska <c> zahlasil v hodině... se zdalo že ho učitel zabije...
<b> jezis co zas udělal
<a> no...psali sme něco do wordu... tak pišem pišem... najednou sleduju <c>... furt čumi na klavesnici... a nic... podivam se za 5minut a furt čumi... a po chvilce se přihlasi a zepta se učitele "pane učiteli, kde ja na klavesnici CH?" tos měl viděl tu reakci učitele a ten buchec ve třidě xD
<b> :D:D:D:D:D ježíííš toje debil! :D

Komentář: první ročník IT - počítačové sítě.

<a> ale došlo mi to i s DVDčkem
<a> to jediný jsem si nechal
<a> až jsem po 5ti minutách zjistil že už ho vlatně doma máme :D
<b> nice
<a> tak mi tu leží a chcu ho už druhej týden donést do školy
<a> a darovat
<b> ho rozstrihej a vyrob si spektroskop
<a> :D
<b> ja uz jeden takovej mam.. install cedo od vist

<jr> novy bug eliminovan. pokud pouzijes microsofti ficuru abys mohl regulerne zobrazovat png, nastavi se ti pro element <object> position: relative; left: ?px; top: ?px; - super, ne?
<jr> pouze IE8
<eddie> tak vidis... a pak, ze nerostou
<eddie> ja se ted trochu potykam s bugem na sql... na locale ok, na hostingu vyhazuje chybu... ikdyz bezi... svine
<jr> jestli my jsme nemeli byt deratizatori

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.