Nejlepší hlášky
<[Bot]ChatStat> Byli byste ochotni poslat neco malo mesicne na ucet hubu a FINANCNE tak PODPORIT CHOD BESTika?
<[Bot]ChatStat> Pro zobrazeni informaci napiste do verejneho chatu hubu +vip
<panvicka.na.plotne> [Bot]ChatStat: Odvadi se z toho dane?
<a> nemůžu na ni přestat nemyslet
<b> musíš přijít na jiné myšlenky. Vždyť se z tý škytavky chudák holka nedostane
Komentář: *IN LOVE*
<a> ty vole me se chce srat
<b> ser na sraní já tři dny nesral a vůbec mě to nesere
Komentář: není co dodat, prostě hovno na Mirandě
<a> no půjdu se vysrat do sprchy a pak můžem ;)
<b> omg
<c> ty hovado!
<a> jej... vysrat, do sprchy*
<a> Zahrajeme si hru, zmáčkněte Enter , potom zavřete oči, zmáčkněte ctrl+v a zase enter.
<b> Nemám se zaco stydět :D
<b> www.strankyprodospele.com/123456
<c> :D www.strankyprodospele.com/654321
<d> www.gugl.com
<a> hele <d> ty máš holku ?
<potencialni zakaznik tazajici se jednoho nejmenovaneho hostingu> Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda poskytujete webhosting pro stránky napsané v programovacím jazyce Java.
<helpdesk nejmenovaneho hostingu> Dobrý den, java skript je jedním ze základních jazyků a je běžně podporován na všech hostingových modelech.
<a> twe kdybys slisel co neska <c> zahlasil v hodině... se zdalo že ho učitel zabije...
<b> jezis co zas udělal
<a> no...psali sme něco do wordu... tak pišem pišem... najednou sleduju <c>... furt čumi na klavesnici... a nic... podivam se za 5minut a furt čumi... a po chvilce se přihlasi a zepta se učitele "pane učiteli, kde ja na klavesnici CH?" tos měl viděl tu reakci učitele a ten buchec ve třidě xD
<b> :D:D:D:D:D ježíííš toje debil! :D
Komentář: první ročník IT - počítačové sítě.
<a> ale došlo mi to i s DVDčkem
<a> to jediný jsem si nechal
<a> až jsem po 5ti minutách zjistil že už ho vlatně doma máme :D
<b> nice
<a> tak mi tu leží a chcu ho už druhej týden donést do školy
<a> a darovat
<b> ho rozstrihej a vyrob si spektroskop
<a> :D
<b> ja uz jeden takovej mam.. install cedo od vist
<jr> novy bug eliminovan. pokud pouzijes microsofti ficuru abys mohl regulerne zobrazovat png, nastavi se ti pro element <object> position: relative; left: ?px; top: ?px; - super, ne?
<jr> pouze IE8
<eddie> tak vidis... a pak, ze nerostou
<eddie> ja se ted trochu potykam s bugem na sql... na locale ok, na hostingu vyhazuje chybu... ikdyz bezi... svine
<jr> jestli my jsme nemeli byt deratizatori