Nejlepší hlášky
<a> Chjo, právě jsem zjistil, jak jsem komercí prolezlej skrz naskrz...
<b> Njn, copak ty... A proč?
<a> No listuju ve starý, krásně vázaný knížce z roku 1935 o dějinách hudby v Čechách a na Slovensku
<a> A když se dostanu na konec, jediný co mě napadne je "tak chápu, že jsou tam pořád jen lidovky a vážná hudba, ale mohli tam zmínit třeba aspoň Gotta:)
<b> A on tam fakt nebyl?
Komentář: Kája je přece věčný, ne?
<aurelio> Pre mňa ako človeka, ktorý nemá rád Man Utd je to spolu s druhým Owenom jednoznačne najsympatickejší hráč týmu, takže mu hlavne prajem nech vyzdrží zdravý a až potom môže strieľať góly... Ale Premier League aj tak vyhrá Liverpool
<Hando88> nn, tento rok vyhraje Chelsea
<cyppisek> hull
<sebyk> ty uz radsi nehull ;)
Komentář: fotbalová diskuse :)
<Icelizard> no a pak ze CSSD neudelali nic uzitecnyho
<Icelizard> pri tom jejich vypraveni po mestech se prodalo vic vajicek jak na velikonoce
<Lekicek> jn... dementi
<Lekicek> :D :D
<Icelizard> .)
<a> Ty vole, ty krávy v podchodu každého otravují, ať si koupí tu Strážnou věž. Mě se na to ptají každý den...
<b> Spamerky zasrané
<a> Víš, jak mě ted jede net celkem pomalu, tak sem si chtěl pustit ukázky nových her, celkem rychle to naběhlo, cca 30 sekund, ale potom sem zjistil, že to byla jen 5 sekundová reklama :(
<a> ty voe, ted zazvolnil telefon v kuchyni, tak jsem k nemu prisel zvednul a rikam: Novak, prosim a z druhy strany se ozvalo: Dobry den, ja volam do domu zdravotne postizenych, dovolala jsem se spravne?
<b> moje babička má roztroušenou sklerozu <to jako neni prdel a myslim to vážně> ale co je prdel je že hulí travku
<a> kecáš
<b> ne
<b> brácha jí to sehnal takovou hromadu toho
<b> a pak jí to kradl
<b> a hulili sme to spolu
<a> porad nejaky film
<b> a: ASOT :D
<c> k tomu nemas video :D
<d> fotbal davaj
<c> a beztak topmen nevi, co to je :D
<a> ...
<bot> Tri blby tecky...
<a> stfu
<bot> Shut The Fuck Up
<a> WOULD YOU JUST SHUT UP?
<a> thx
<bot> To nestoji za rec.
<Marthy> jak je? ;)
<Kamila> no ziju vice mene
<Kamila> jak tobe?
<Marthy> de to... bez kostky blbě no
<Marthy> deš zítra do školy? ;)
<Kamila> jo jo zitra uz jo
<Kamila> :-) ty taky asi co? :-D
<Marthy> jj, kupodivu ;)
<Marthy> ale bez ní to nebude ono :(
<Kamila> prosimte... ta kosta ti nahrazuje holky co? :-D
<Marthy> ne, fuj, to bych si ju zašpinil...
Komentář: Stratil jsem Rubikovku :(