Nejlepší hlášky

<a> Chjo, právě jsem zjistil, jak jsem komercí prolezlej skrz naskrz...
<b> Njn, copak ty... A proč?
<a> No listuju ve starý, krásně vázaný knížce z roku 1935 o dějinách hudby v Čechách a na Slovensku
<a> A když se dostanu na konec, jediný co mě napadne je "tak chápu, že jsou tam pořád jen lidovky a vážná hudba, ale mohli tam zmínit třeba aspoň Gotta:)
<b> A on tam fakt nebyl?

Komentář: Kája je přece věčný, ne?

<aurelio> Pre mňa ako človeka, ktorý nemá rád Man Utd je to spolu s druhým Owenom jednoznačne najsympatickejší hráč týmu, takže mu hlavne prajem nech vyzdrží zdravý a až potom môže strieľať góly... Ale Premier League aj tak vyhrá Liverpool
<Hando88> nn, tento rok vyhraje Chelsea
<cyppisek> hull
<sebyk> ty uz radsi nehull ;)

Komentář: fotbalová diskuse :)

<Icelizard> no a pak ze CSSD neudelali nic uzitecnyho
<Icelizard> pri tom jejich vypraveni po mestech se prodalo vic vajicek jak na velikonoce
<Lekicek> jn... dementi
<Lekicek> :D :D
<Icelizard> .)

<a> Ty vole, ty krávy v podchodu každého otravují, ať si koupí tu Strážnou věž. Mě se na to ptají každý den...
<b> Spamerky zasrané

<a> Víš, jak mě ted jede net celkem pomalu, tak sem si chtěl pustit ukázky nových her, celkem rychle to naběhlo, cca 30 sekund, ale potom sem zjistil, že to byla jen 5 sekundová reklama :(

<a> ty voe, ted zazvolnil telefon v kuchyni, tak jsem k nemu prisel zvednul a rikam: Novak, prosim a z druhy strany se ozvalo: Dobry den, ja volam do domu zdravotne postizenych, dovolala jsem se spravne?

<amY> co to je bug?
<youX> Neocekavana featura.

<b> moje babička má roztroušenou sklerozu <to jako neni prdel a myslim to vážně> ale co je prdel je že hulí travku
<a> kecáš
<b> ne
<b> brácha jí to sehnal takovou hromadu toho
<b> a pak jí to kradl
<b> a hulili sme to spolu

<a> porad nejaky film
<b> a: ASOT :D
<c> k tomu nemas video :D
<d> fotbal davaj
<c> a beztak topmen nevi, co to je :D
<a> ...
<bot> Tri blby tecky...
<a> stfu
<bot> Shut The Fuck Up
<a> WOULD YOU JUST SHUT UP?
<a> thx
<bot> To nestoji za rec.

<Marthy> jak je? ;)
<Kamila> no ziju vice mene
<Kamila> jak tobe?
<Marthy> de to... bez kostky blbě no
<Marthy> deš zítra do školy? ;)
<Kamila> jo jo zitra uz jo
<Kamila> :-) ty taky asi co? :-D
<Marthy> jj, kupodivu ;)
<Marthy> ale bez ní to nebude ono :(
<Kamila> prosimte... ta kosta ti nahrazuje holky co? :-D
<Marthy> ne, fuj, to bych si ju zašpinil...

Komentář: Stratil jsem Rubikovku :(

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.